Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 13:05:41

Чернігівець Микита Шолом став чемпіоном світу з вільнолітаючих моделей серед юніорів

15.08.2016   14:50Агенцiя

Член молодіжної збірної України з авіамодельного спорту Микита Шолом переміг в особистій першості чемпіонату світу з вільнолітаючих моделей серед юніорів, що недавно завершився в Словенії.

Микита - вихованець Чернігівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. На своєму першому чемпіонаті світу в 2014 році в особистій першості серед юніорів Микита виборов третє місце, що допомогло команді України посісти перше місце.

Цього року змагання проходили у 10 турів та 6 фіналів серед 30 авіамоделістів світу. У загальнокомандному заліку цього року збірна України посіла друге місце.


Текст та фото Віктора Кошмала

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.