Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 червня, 12:42:53

Спорт для всіх – і для дітей, і для держслужбовців. У Чернігові відбувся "Олімпійський день"

21.06.2016   07:36Агенцiя

В Чернігові відбулися Всеукраїнський «Олімпійський день» і ХVІ літня обласна спартакіада серед державних службовців обласної, районних державних адміністрацій і працівників органів місцевого самоврядування.

Відкривав заходи на центральному стадіоні області голова Чернігівської ОДА і за сумісництвом очільник обласного осередку Національного олімпійського комітету Валерій Куліч.

Заходи відкриття «Олімпійського дня» і спартакіади серед держслужбовців склали цілісний комплекс: пліч-о-пліч діти-вихованці спортивних шкіл і статечні працівники виконавчої та представницької влади області крокували спортивним парадом, робили «олімпійську розминку» та бігли символічну «олімпійську дистанцію».

Після цих етапів та показових виступів вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл заходи «Олімпійського дня на шляху до Ріо», присвяченого найголовнішій світовій події року – Іграм XXXI олімпіади в бразильському Ріо-де-Жанейро – розвивалися окремо від змагань держслужбовців, які тривали протягом усього дня у декількох локаціях у залежності від виду спорту.

Цьогоріч рекордна кількість команд держслужбовців – 24 – вступила у боротьбу за право сформувати зі своїх учасників збірну, яка представлятиме Чернігівщину на Всеукраїнській спартакіаді.

Звертаючись до учасників спортивного вікенду – «Олімпійського дня» і Спартакіади – голова ОДА Валерій Куліч привітав усіх із яскравим спортивним дійством, побажав успіху його учасникам та висловив підтримку землякам, які представлятимуть Україну на літніх Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Почесними гостями заходів також стали начальник управління головної державної служби України в м. Києві, Київській та Чернігівській областях Олександр Якубенко, начальник управління головної державної служби в Чернігівській області Валентин Дубок, директор департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області Ніна Лемеш, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Андрій Дериземля та голова Ради ветеранів спорту області, директор ЦФЗН «Спорт для всіх» Дмитро Пиріжок.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського району знищили незаконний посів понад 1000 рослин маку та конопель

Поліцейські Чернігівського району знищили незаконний посів понад 1000 рослин маку та конопель 12:31

Поліцейські Чернігівського районного управління поліції провели санкціонований обшук в господарстві мешканця Козелецької громади, де вилучили близько тисячу рослин маку та конопель, а також наркотичні речовини.

"Час обрав нас": у Чернігові співали українські пісні 12:12

Захисників Чернігівщини підтримали вокально-інструментальний ансамбль зі складу Зразково-показового оркестру Збройних Сил України та музичний гурт «Брас-бенд».

 Воєнні будні та нинішні проєкти чернігівського художнього музею ім. Ґалаґана

Воєнні будні та нинішні проєкти чернігівського художнього музею ім. Ґалаґана 11:57

Війна вплинула на всі галузі життя і на культурну також. Це виявляться не лише в тому, що з’являються патріотичні пісні, відео і фільми, а й у тому, як «почуваються» заклади культури.

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 28 червня

Відновлення інфраструктури та транспортної мережі області — зведення за 28 червня 11:44

У Чернігівській області 28 червня тривали першочергові роботи з відновлення пошкодженої інфраструктури.

 Ворог випустив ввечері по прикордонню Чернігівщини 39 снарядів Ворог випустив ввечері по прикордонню Чернігівщини 39 снарядів

Ворог випустив ввечері по прикордонню Чернігівщини 39 снарядів Ворог випустив ввечері по прикордонню Чернігівщини 39 снарядів 11:40

Напередодні увечері на прикордонні Чернігівської області зафіксували до 39 вибухів, вогонь вівся з території брянської області російської федерації.