В ІХ обласній cпартакіаді ПАТ "Чернігівгаз" перемогу здобули газівники з Чернігова
4 червня, на базі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту, компанія ПАТ «Чернігівгаз» провела ІХ Спартакіаду працівників газових господарств. Перше місце у загальнокомандному заліку посіла команда Головного підрозділу м. Чернігова.
На cпартакіаду прибули понад 300 спортсменів і вболівальників з усієї Чернігівської області. Парад учасників вітали керівники компанії та профкому ПАТ «Чернігівгаз», та представник ФСТ «Спартак».
Упродовж дня 156 газівників із 7 команд демонстрували свої спортивні навички в шістьох видах спорту. Це легкоатлетичний забіг, волейбол, мініфутбол, настільний теніс, армспорт та гирьовий спорт. А найемоційнішим змаганням стала гра «Тато, мама і я - спортивна сім'я», в якій за звання найспритнішої родини поборолися 8 команд. В конкурсах – «Стрітбол», «Слалом з тачками», «Єралаш» і «Хокей на траві», окрім швидкості і влучності, конкурсантам треба було показати злагодженість дій учасників. Краще всіх це вдалося сім`ї Мазур з Ніжина. Другий результат показала родина Мусурманових з Прилук, третій – сім`я Малюшинських із Бахмача.
Ще одним з яскравіших моментів спортивного свята став фінальний поєдинок з волейболу між командами з Чернігова та Прилук. Видовище, на яке перетворився цей матч задовольнило б найвибагливішого глядача. В підсумку - перше місце посіла команда Прилуцького УЕГГ.
Здобувши золоту медаль в змаганнях з гирьового спорту, черговий раз продемонстрував непереможний бойовий дух, призер не лише обласного, а й Всеукраїнського масштабу Бучковець Євген - слюсар внутрішньобудинкових систем газопостачання Новгород-Сіверського ДЕГГ. В цьому році він підняв 24-кілограмову гирю 187 разів.
З кожного виду спорту визначали переможців в особистому та командному заліку, а за підсумками всіх змагань визначали команди призерів. За результатами загального заліку першість здобула команда Головного підрозділу м. Чернігова, срібним призером стала команда Ніжинського УЕГГ, а третій результат показала команда Корюківського УЕГГ. Спортсмени чернігівської команди отримали перемогу в міні-футболі, в жіночому і чоловічому легкоатлетичному забігу та армрестлінгу в ваговій категорії понад 90 кг.
В заключному слові голова правління ПАТ «Чернігівгаз» Алла Ярова подякувала всім учасникам за гідні виступи і відзначила, що в усі часи компанія приділяла особливу увагу спортивному життю свої працівників.
«Спартакіада показала як наші сильні сторони, так і те, над чим ще слід попрацювати. І такі змагання, безперечно, символізують мир, дружбу і що всі ми – одна сім`я «Чернігівгаз». Сподіваюсь, що наступна, ювілейна спартакіада буде ще масовішою і цікавішою», - підсумувала голова правління «Чернігівгазу» Алла Ярова.
Традиційно організатором і спонсором спартакіади газовиків виступив профком ПАТ «Чернігівгаз». Всі призери отримали пам`ятні нагороди і подарунки.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.