Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 серпня, 08:30:58

Пройшов відкритий Чемпіонат Чернігова з паркового волейболу серед працівників закладів освіти

03.06.2016   11:11

На початку літнього сезону з нагоди 50-и річчя з дня відкриття факультету фізичного виховання Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка в місті пройшов відкритий Чемпіонат Чернігова з паркового волейболу серед працівників закладів освіти.

Протягом трьох днів за олімпійською системою на базі Університету за перемогу змагались команди: Коледжу транспорту та ком`ютерних технологій ЧНТУ, Академії державної пенітенціарної служби, Вербицької загальноосвітньої школи Ріпкинського району, м. Сновська, 2 команди Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту, Чернігівського промислово-економічного коледжу, Куликівського професійного аграрного ліцею, Чернігівського національного технологічного університету, збірна команда професійно-технічних закладів та Чернігівського національного педагогічного університету.

Переможцями змагань стали команди Чернігівського національного технологічного університету – 1 місце, Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка – 2 місце і третіми були волейболисти Академії державної пенітенціарної служби.

Останні новини Чернігівщини

1 серпня - День залізничника

1 серпня - День залізничника 08:30

Відомо, що англійський винахідник Річард Тревітік побудував один з перших паровозиків у 1804 році. Він виявився настільки важким, що зламав залізничну гілку, по якій був пущений.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 20 нових випадків COVID-19 15:56

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 31 липня в області зафіксовано 20 нових випадків COVID-19.

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину

На Чернігівщині знайшли рідкісну червонокнижну рослину 13:00

Попри страшну спеку, експедиції Київського еколого-культурного центру за рідкісними рослинами тривають.

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід

Чернігівський мандрівник має намір пішки перетнути Україну з заходу на схід 12:45

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук розпочинає піший похід із крайньої західної точки України до крайньої східної. За два місяці він планує пройти 1800 км.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини