Пройшов відкритий турнір з дзюдо "Кубок Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка"
28 травня на спортивній базі ФСТ "Україна", пройшов відкритий турнір з дзюдо "Кубок Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка" серед юнаків і дівчат віком від 9 до 15 років.
Всього в турнірі взяли участь 168 чоловік. (4 команди з Чернігова,1 з Ніжина і 1 з Прилук).
Головним суддею змагань був Олександр Маркін.
На відкритті турніру учасників привітали Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрій Дериземля та Президент федерації дзюдо у Чернігівській області Олександр Крива.
Також у якості почесних гостей прийшли Наталія Смаль, Аліна Бойкова та Марія Буйок - чемпіонки світу з самбо та сумо, майстри спорту міжнародного класу, заслужені майстри спорту України, провідні спортсменки Чернігівщини.
За результатами цих змагань перше місце зайняла команда з міста Чернігова (КДЮСШ), на другому місці - команда з Прилук ,третє місце зайняли учасники з міста Ніжина і четверте місце виборола чернігівська команда Спартак.
Перемогу своїм командам у віковій групі 2001-03 рн принесли:
38 кг – Гончар Ярослав (Чернігів)
42 кг – Чередниченко Вадим (Ніжин)
46 кг – Трохимець Олег (Чернігів)
50 кг – Лисенко Юліана(Чернігів)
55 кг – Олийніченко Іван(Чернігів)
60 кг – Шинкаренко Антон(Прилуки)
66 кг – Медведєв Костя (Чернігів)
73 кг – Коваль Дмитро(Чернігів)
+73 кг – Ковтун Данило
У віковій групі 2004-05 рн
32 кг – Чередняк Дмитро (Чернігів)
35- Михайленко Іван (Прилуки)
38 – Манько Руслан (Прилуки)
42 – Лисенко Ангеліна (Чернігів)
46 – Захарченко Максим (Чернігів)
50 – Райський Богдан(Чернігів)
55 – Нищімний Микола(Чернігів)
+55 – Андрієць Микита (Ніжин)
У віковій групі 2006-07 рн
26 кг – Палієнко Євген (Чернігів
29 – Коваленко Володмир(Чернігів)
32 – Ріпко Іван (Чернігів)
35 - Олійник Артемій (Чернігів)
38 – Музика Вадим(Чернігів)
42 – Клюжев Кирило (Чернігів)
+42 - Остапець Олег (Прилуки)
Останні новини Чернігівщини
Засуджено п’ятьох учасників ОЗГ, які налагодили виготовлення психотропів у власній лабораторії на Чернігівщині 12:46
Засуджено організовану наркогрупу за виготовлення, збут психотропів і легалізацію коштів.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:45
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.
Ветеранська політика: підсумки роботи за 2025 рік 11:24
У Чернігівській області за минулий рік 57 ветеранів отримали можливість придбати житло завдяки державній підтримці. 26 із них зустріли Новий рік у нових оселях.
Вимога щодо обов’язкового використання платіжних терміналів для певних категорій торговців відтермінована 10:58
Відтерміновано строки обов’язкового забезпечення безготівкових розрахунків, у тому числі через електронні платіжні засоби, застосунки та платіжні пристрої, для окремих торговців.
Японія передасть 66 одиниць технічного обладнання для прифронтових регіонів 09:58
У межах Проєкту екстреного відновлення та реконструкції за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA) до України буде поставлене технічне обладнання для прифронтових регіонів.