Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 14:20:17

Відбулись останні фінальні обласні змагання "Шкіряний м'яч"

24.05.2016   07:12Агенцiя

20 травня на футбольному майданчику зі штучним покриттям Державного підприємства "Олімпійський навчально-спортивний центр "Чернігів" відбулись останні фінальні обласні змагання "Шкіряний м'яч".

Команди юнаків 2003 року народження з м. Ніжина, м. Бахмача та дві з Чернігова (Деснянський та Новозаводський р-ни) визначали переможця.

Перше місце зайняла команда Деснянського району м. Чернігова (ЗНЗ № 12), яка перемогла 3:2 Новозаводський район м. Чернігова (ЗНЗ № 35) та команду м. Ніжина 2:1.

Другими стала команда з м. Ніжина, яка перемогла команду з м. Бахмача, третіми – Новозаводський район (ЗНЗ № 35), який переміг 2:0 команду з м. Бахмача.

Чернігівські команди були сильнішими в двох з трьох вікових категоріях в обласних змаганнях і будуть представляти Чернігівську область на Всеукраїнських змаганнях, ЗНЗ № 12 серед юнаків 2003 року народження, а ЗНЗ №35 серед юнаків 2004 р.н.

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.