Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 01:52:32

ФК "Десна" залучає вболівальників до зміни клубної емблеми

18.05.2016   15:38Агенцiя

Футбольний клуб «Десна» оголошує про намір здійснити ребрендинг у частині зміни своєї емблеми.

Приймаючи таке серйозне рішення ми керувалися перш за все двома ключовими факторами – шануванням традицій та сучасними тенденціями:
• Глибока повага до історії та традицій футбольного клубу «Десна» і рідного краю. Ми завжди були біло-синіми, народилися 1960 року у місті-легенд Чернігів. Ми переконані, що наше коріння – це основа нашої сили та завзяття, тому хочемо, щоб на грудях наших футболістів була емблема, яка говоритиме сама за себе та міститиме в собі історичні символи клубу та Чернігівщини.
• Разом з тим, шануючи свою історію та традиції, «Десна» прагне йти в ногу з сучасними тенденціями та технологіями, в тому числі і в дизайні. Більшість європейських та українських футбольних клубів вже відійшли від емблем у формі кола. Зміни стосуються й інших елементів фірмового стилю.

«Десна» - це народний клуб, тому ми звертаємося в першу чергу до своїх вболівальників з проханням долучитися до процесу розробки основного елементу айдентики – емблеми. Ми плануємо зібрати пропозиції прихильників клубу та опрацювати їх з командою дизайнерів.

Свої пропозиції, будь ласка, надсилайте одним з наступних шляхів:

• у текстовому та/або графічному вигляді на адресу desna.strategy@gmail.com (це можуть бути окремі елементи, які ви рекомендуєте долучити до емблеми, історичні довідки, приклади емблем, що вам подобаються, пропозиції щодо форми, шрифту і т.д.);
• у коментарях до цього допису в соціальних мережах клубу;
• заявкою на участь у відкритому обговоренні емблеми «Десни», що відбудеться 25 травня у Чернігові, вказавши Ваше прізвище, ім’я та контактні дані на адресу desna.strategy@gmail.com

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.