Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 00:51:08

Військові спортсмени змагалися за право участі в Чемпіонаті Збройних Сил України на кубок Президента України

16.05.2016   09:08

У 169 навчальному центрі Сухопутних військ Збройних Сил України, що в Десні на Чернігівщині, відбувся турнір з рукопашного бою серед військовослужбовців. Понад 40 учасників змагань виборювали право потрапити до збірної команди Сухопутних військ.

Після цього турніру військові спортсмени – переможці турніру візьмуть участь в навчально-тренувальних зборах для підготовки до чемпіонату на кубок Президента України, який відбудеться в червні 2016 року.

Змагання проходили за правилами Всеукраїнської федерації рукопашного бою. Учасникам було дозволено дозований контакт із зупинкою з метою попередження травм.

Головним суддею змагань був Президент федерації рукопашного бою Чернігівської області – Сергій Козир. Спортсмени високо оцінили організацію турніру, яку очолив начальник служби фізичної підготовки і спорту командування Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Ігор Шлямар.

Найцікавіший поєдинок відбувся за участі найстаршого представника – 59-річного начальника розвідки 92 бригади полковника Петра Недзельського, який на власному прикладі довів, що для справжнього бійця вікових обмежень немає.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.