Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 01:12:03

Чернігівщина долучається до міжнародного спортивного марафону

12.05.2016   10:29Агенцiя

У вересні 2016 року в Чернігові планується проведення міжнародного спортивно-масового заходу «Чернігів – Нова Пошта – Напівмарафон 2016».

Основні аспекти цієї яскравої масштабної події обговорили члени організаційного комітету 11 травня на засіданні під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Наталії Романової.

– Чернігівщина – гостинний край, багатий на спортивні традиції, в тому числі і олімпійські. Ми завжди вітаємо акції, які пропагують здоровий спосіб життя та спортивну культуру, а також сприяють новим міжнародним зв’язкам, – зазначила Наталія Романова у своєму зверненні до організаторів конкурсу.

Останнім часом спортивно-масові бігові заходи набувають популярності в суспільстві і мають великий вплив на життя українців. Наші земляки завжди радо беруть участь у подібних акціях. Адже недарма Чернігів має імідж спортивного міста.

Цього разу до бігового марафону організатори планують залучити велику кількість людей різної вікової категорії. Зокрема, передбачені естафети і для самих юних бігунів.

У заході братимуть участь як професійні спортсмени, так і інші бажаючі спробувати свої сили на різних бігових дистанціях. На змагання будуть запрошені легкоатлети з різних куточків України, а також із-за кордону. Єдина обов’язкова вимога до всіх учасників – задовільний стан здоров’я. Кожен бажаючий повинен буде надати відповідну довідку від лікаря з дозволом на участь у забігу.

У ході обговорення заступник голови – керівник апарата облдержадміністрації акцентувала увагу присутніх на необхідності залучення до спортивно-масового заходу людей з особливими потребами.

Окрім марафону та естафет, оргкомітет обговорив пропозиції до культурно-розважальної програми для жителів і гостей Чернігова.

Значну увагу учасники засідання приділили питанням безпеки людей, охорони правопорядку та збереження чистоти довкілля.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.