Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 13:58:17

Сенсаційний переможець Кубка Чернігівської Прем’єр-ліги

10.05.2016   14:44Агенцiя

Ним стала молода команда з села Кудрівка мальовничого Сосницького району. Хлопці разом грають небагато часу.

Та це їм не завадило по ходу турніру вибити старожилів обласного футболу корюківський „Авангард” 1-0 та чернігівську „Ніку” 0-0 (пен. 4-3). До фіналу також несподівано дійшли і дублери знаної чернігівської команди „ЮСБ”, які пройшли першу команду „ЮСБ” 0-0 (пен 6-5) та дублерів „Десни” 1-1 (пен 3-2).

Фінальний поєдинок організатори вирішили провести на батьківщині славетного кінорежисера Довженка у Сосниці і не прогадали. У чернігівській глибинці полюбляють футбол та вболівають набагато емоційніше, ніж у тому ж Чернігові. Тож гаряча підтримка була гарантована обом командам. На стадіоні у Сосниці зібралося близько 250 глядачів. Звісно більше вболівали за своїх земляків з ФК „Кудрівка”. І хлопці не підвели. Гра справді виявилася яскравою та інтригуючою. Молодь з „ЮСБ-2” не виглядала хлопчиками для биття і нічим не поступалася суперникам. Натомість номінальних господарів гнали уперед власні вболівальники, які великою групою приїхали підтримати земляків. Час поєдинку спливав, а забитих голів так і не було. Зате футболісти віддавали на полі усі сили. Під завісу матчу пішов рясний грозовий дощ. Це стало своєрідним знаком для гравців ФК „Кудрівка”. Саме під час зливи вони не розгубилися біля воріт суперників і таки влучно приклалися до м’яча. Чернігівці спробували відігратися та сосничани вистояли. І цілком заслужено після фінального свистка отримали від організаторів ФСТ „Україна” та  Чернігівської Прем’єр-ліги Кубок переможця. А від депутата облради Володимира Селянського ще й грошовий подарунок.

Кращим гравцем розіграшу Кубка Прем’єр-ліги визнали гравця ФК „Кудрівка” Богдана Пивовара. Тож свято футболу у Сосниці вдалося. Навіть гості не виглядали дуже засмученими, бо розуміли, що подарували людям щасливі моменти, яких зараз так бракує у нашому буденному житті.         

Останні новини Чернігівщини

 «Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника

«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54

Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур

Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52

Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

9 грудня: цей день в Україні і світі

9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48

День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини