Олена Костевич здобула "золото" на етапі Кубка світу з кульової стрільби
Олімпійська чемпіонка, чемпіонка світу і Європи Олена Костевич стала переможницею другого етапу Кубка світу з кульової та стендової стрільби, який проходить в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).
Чернігівська снайперка завоювала «золото» у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 м, показавши найкращий результат у фіналі - 201.7 бала.
Вона випередила у фіналі болгарку Антуанету Боневу і Шун Сі Тео із Сінгапуру.
Нагадаємо, що взимку у Дьйорі (Угорщина) Олена Костевич завоювала золоту медаль на чемпіонаті Європи з кульової стрільби з результатом 200.9 бала на відстані 10 м.
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.