Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 21:10:01

Весна екзаменує легкоатлетів Чернігівщини. ФОТО

09.04.2016   14:14

У Чернігові в центральному парку відпочинку відбувся командний Чемпіонат області з легкої атлетики (райони і міста) серед всіх вікових груп та дорослі.

Незважаючи на фінансову скруту справжні спортсмени завжди находять кошти щоб позмагатися з товаришами. Радує те, що 16 команд прийняли активну участь, а це десь близько 200 чоловік.

Змагання проходили на таких дистанціях; юнаки та дівчата 2003, 2002, 2001 р.н. – 1000 метрів. Юнаки та дівчата 2001, 2002, 2000, 1999 р.н. – 2000 метрів. Юнаки 1999 – 2000 р.н. – 3000 метрів. Юніори та чоловіки 1997 – 98 р.н. – 5000 метрів.

Юніорки та жінки 1997 – 98 р.н. – 3000 метрів. Чемпіон області серед юніорів в забігу на 5000 метрів став чернігівець Мироненко Констянтин з часом 17,42. (фото 3156).

На дистанції 3000 метрів третє місце посіла КМС з легкої атлетики Іващенко Марія;  друге місце КМС учасник Чемпіонату Європи з кросу  Жмурко Анна. Чемпіонкою на дистанції стала Дятлова Юлія, чемпіонка України в цьому році (фото 3207).

За результатами змагань I-ше командне місце посіла команда з м.Чернігова; II-ге командне місце посіла команда з Н.Сіверського району. III –є командне місце завоювала збірна команда Ніжинського району. (фото 3262)


Фоторепортаж з дистанції забігу від Віктора Кошмала.

Останні новини Чернігівщини

Успіхи чернігівських біатлоністів на чемпіонаті України! 16:54

У Львівській області завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юнаків та дівчат.

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів

Чернігівські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищив допустиму межу майже у 15 разів 16:52

Поліцейські відділу реагування патрульної поліції Чернігівського райуправління викрили 41-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння (3,05 проміле). На правопорушника складено адміністративні матеріали.

 Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення

Директор підприємства підозрюється у самовільному зайнятті земель історико-культурного призначення 16:51

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору сільськогосподарського підприємства у самовільному зайнятті земельної ділянки земель історико-культурного призначення, вчиненому повторно (ч. 2 ст. 197-1 КК України).

Швейцарська підтримка допомогла відновити гімназію №13 і створити сучасний освітній простір 16:44

1 вересня у Чернігові відновила роботу гімназія №13, яка зазнала пошкоджень під час бойових дій у 2022 році.

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків

У серпні в Чернігові народилося 169 малюків 16:38

Упродовж серпня 2025 року в комунальному некомерційному підприємстві «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради на світ з’явилося 169 немовлят.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини