Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 березня, 22:45:49

Тривають спортивні ігри студентів-аграріїв

08.04.2016   11:22

Обласна організація ФСТ «Колос» АПК України 7 квітня в м.Прилуки відбулись змагання з волейболу серед юнацьких та жіночих команд ВНЗ I-II рівнів акредитації Мінагрополітики і споживспілки залік сільських спортивних ігор Чернігівщини 2016.

Результати: Чоловіки: 1-е місце - Прилуцький агротехнічний коледж 2-е місце - "НАІНАУ (Ніж.агротех)", Ніжинський коледж НАУ 3-е місце - Сосницький сільськогосподарський технікум бухобліку 4-е місце - Чернігівський кооперативний технікум облспоживспілки 5-е місце - Остерський коледж будівництва та дизайну.

Жінки: 1-е місце - "НАІНАУ (Ніж.агротех)", Ніжинський коледж НАУ 2-е місце - Сосницький сільськогосподарський технікум бухобліку 3-е місце - Прилуцький агротехнічний коледж 4-е місце - Чернігівський кооперативний технікум облспоживспілки 5-е місце - Остерський коледж будівництва та дизайну
Переможці та призери в особисто – командному заліку були нагороджені грамотами і медалями.

Команди-переможниці серед чоловічих команд - Прилуцький агротехнічний коледж та жіночих - "НАІНАУ (Ніж.агротех)", Ніжинський коледж НАУ будуть приймати участь у всеукраїнських змаганнях.

Останні новини Чернігівщини

НМТ 2026: реєстрація, етапи та дати проведення – на брифінгу в ОВА 17:06

П’ятого березня стартувала реєстрація для участі в основних сесіях національного мультипредметного тесту (НМТ), яка триватиме до другого квітня. Про ключові аспекти цьогорічного тестування сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА розповів начальник Управління освіти і науки Чернігівської ОДА Юрій Музика.

Досягнення чернігівських школярів на обласному та всеукраїнському рівнях 17:02

Учні та учениці закладів освіти Чернігова здобули 19 перемог в обласному етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та 17 перемог у конкурсі-захисті Малої академії наук, а також уже мають перші досягнення на всеукраїнському рівні. Про це інформує начальник управління освіти Чернігівської міської ради Василь Білогура.

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини

Організували незаконний виїзд чоловіка за кордон: повідомлено про підозру двом жителям Чернігівщини 17:01

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям Чернігівського району в організації незаконного переправлення військовозабов’язаного через державний кордон України, вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³

Безбар’єрне укриття: у Прилуцькому НРЦ відремонтовано укриття міжнародною гуманітарною організацією GER³ 10:16

Безпека дітей у закладах освіти є важливою умовою організації освітнього середовища, що забезпечує збереження безперервності освітнього процесу.

Працівника КП «Теплокомуненерго» відзначено Подякою Прем’єр-міністра України 10:11

Начальника цеху КП «Теплокомуненерго» Руслана Гончаренка відзначено Подякою Прем’єр-міністра України. Він увійшов до числа 44 фахівців із Донецької, Херсонської, Чернігівської, Вінницької та Одеської областей, а також столиці, яких нагородили за роботу із забезпечення життєдіяльності громад в умовах повномасштабної російсько-української війни.