Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 08:31:49

У Козельці відбувся турнір пам’яті свободівця Євгена Лоскота

04.04.2016   07:46

2 квітня в смт. Козелець відбувся більярдний турнір пам’яті свободівця, капітана ЗСУ Євгена Лоскота, який загинув на Луганщині. Цього дня до спортивної зали клубу "Авангард" завітали рідні, друзі, бойові побратими полеглого бійця, свободівці, прихильники більярду та представники ЗМІ.

Ініціаторами проведення турніру стали Чернігівська обласна організація ВО «Свобода» та Федерація більярдного спорту Козелецького району на чолі з головою спортивної організації В’ячеславом Закревським.

Побратими Євгенія Лоскота: Сергій Дроб’язко, Віталій Задорожний, голова Чернігівської обласної організації ВО «Свобода» Руслан Андрійко, депутат Козелецької селищної ради від ВО «Свобода» Людмила Сенченко, мати Героя Ксенія Лоскот та дружина полеглого бійця Тетяна Лоскот – усі вони додавали до загального портрету капітана Лоскота якісь нові, досі невідомі штрихи, які свідчили про те, що Україна втратила справжнього патріота – сміливого, відважного й не схильного до компромісів, коли йдеться про захист Вітчизни від одвічного ворога – Московії.

«Євген Лоскот – був справжнім націоналістом та українським офіцером. Саме друг Євген залишився прикривати відхід основних сил українських військових підрозділів. Як зазначають його бойові побратими, подвиг націоналіста мав велике воєнне значення: завдяки Євгенові був зірваний наступ ворога поблизу Щастя. Ми пишаємося його подвигом та молимося за його душу»,- зауважив голова Чернігівської обласної організації Руслан Андрійко.


Довідка: Євген Лоскот народився 22 червня 1983 року в селищі Десна Козелецького району Чернігівської області. Після закінчення школи проходив військову службу в 101-й бригаді охорони Генерального штабу Міністерства оборони України. Після того пройшов навчання в Одеському інституті Сухопутних військ. У 2006-2011роках проходив службу в якості командира взводу у в/ч 1048.
Член Козелецької районної організації ВО "Свобода". Під час подій на вул. Грушевського був поранений в обличчя гумовою кулею. Брав участь у подіях 18-20 лютого 2014 року. З початком російсько-української війни капітан ЗСУ Лоскот зголосився добровольцем на фронт у лавах 1-ї танкової бригади. Вояк «Легіону Свободи».
Влітку 2014 року брав участь у боях з оборони Луганського аеропорту та населених пунктів. Загинув у бою 5 вересня 2014 року. Євген Лоскот, прикриваючи відхід основних сил українських підрозділів, здійснив атаку на табір ворога в районі села Весела Гора Луганської області, чим зірвав його наступальні дії у напрямку міста Щастя. При виході з бою був тяжко поранений. Не бажаючи здаватися в полон, підірвав себе гранатою. Вважався зниклим безвісти. Тіло офіцера було ідентифіковано за результатами ДНК-експертизи 2 вересня 2015 року.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини