"Десна" вирішила провести позаплановий збір у Білорусі
Десна вирушила на Білорусь. У місті Рєчиця, що у 58 кілометрах від обласного центру - Гомеля, команда проведе тижневий збір.
Це пов’язано з тим, що в результаті зняття із змагань тернопільської Ниви, "деснянці" опинилися у черговому турі "поза грою", інформує офіційний сайт чернігівського клубу.
Мета збору, як зазначив виконавчий директор клубу Ігор Ушарук, полягає у тому, щоб перед гостьовим матчем з кіровоградською Зіркою зберегти ігровий тонус.
На чолі з тренерським штабом на збір виїхали усі 19 заявлених за Десну гравців. А ще - троє ймовірних новачків.
Окрім того, буде проведено товариську зустріч з білоруським першоліговим Гомельжелдортрансом. Ще один спаринг може бути зіграний з Хіміком із Світлогорська.
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.