Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 01:42:14

Конфлікт навколо “Баргузина”

05.04.2012   19:09Агенцiя

Клуб любителів бігу “Баргузин”, який існує в Чернігові вже майже 30 років, провів збори спеціально для підтримки кандидатури Геннадія Костянова як голови клубу.

Така підтримка необхідна для того, щоб припинити непорозуміння, що виникло навколо діяльності “Баргузина”. Отже збори одноголосно підтримали свого лідера Геннадія Костянова, який створив клуб і беззмінно його очолював.

Клуб любителів бігу “Баргузин” був створений як громадська організація у Чернігові у 1983-му році. З того часу його очолював Геннадій Костянов. Але торік лідер клубу дізнався, що іншою людиною були подані на реєстрацію документи, згідно з якими головою клубу нібито була обрана Тамара Звонарьова. Геннадій Костянов вважає, що був таким чином підроблений протокол зборів ГО, які насправді не проводилися. Причиною такої ситуації він вважає зазіхання на будівлю, яка споруджувалася в районі стадіону “Юність” і в якій свого часу були плани розмістити клуб. Адже зараз “Баргузин” поки що зовсім не має свого приміщення – з колишнього офісу на стадіоні Гагаріна довелося піти, а нового не отримали.

Заяви з проханням розглянути цю ситуацію представники клубу подали до прокуратури, яка в свою чергу доручила це Чернігівському міському відділу міліції. На збори спробували запросити і Тамару Звонарьову, але не змогли знайти.

На зборах були присутні близько 60-ти учасників – це переважна більшість членів клубу; крім того запрошені представники ФСТ, організації “Спорт для всіх” і, нарешті, обласного управління фізкультури і спорту – вони остаточно засвідчили легітимність єдиного голови клубу “Баргузин” – Геннадія Костянова.

Учасники зборів одноголосно підтримали кандидатуру Костянова як голови клубу.

http://chodtrk.com.ua/?p=2884

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.