Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 05:16:43

Першість Чернігова з одногодинного бігу вперше пройшла з електронними фіксаторами

28.03.2016   18:04

27 березня, у Чернігові була проведена ХХ відкрита першість міста з одногодинного бігу.

Майже 100 бажаючих брали участь у марафоні. Маршрут одногодинного бігу пролягав навколо Алеї Героїв. Окрім дорослих бігунів подолати свою дистанцію прийшли і діти. Вони бігли не годину, а лише одне коло. Їх завдання полягало оббігти всі фонтани на тій самій алеї.

Найстаршому учаснику забігу - 74 роки. Чернігівці вперше бігали з електронними фіксаторами результату.

«Дехто любить у неділю зранку добре поспати, а тут ви побачите тільки тих людей, які люблять зранку побігати», - розповіла Олена, одна з учасниць пробігу.

«Навіть перехід на літній час не завадив прокинутися зранку. Бігати – це здорово, усім раджу!», - додала атлетка.

Перед стартом учасникам провели розминку «DO like OLYMPIANS». Старші та молодші спортсмени добре розігрілись перед стартом.

Переможцям забігу вручали грамоти, медалі та заохочувальні подарунки. До нагородження долучилися срібна призерка Олімпійських ігор з важкої атлетики Ольга Коробка та заступник голови відділення НОК України в Чернігівській області, призерка чемпіонатів світу з біатлону Ніна Лемеш.

Також всі молодші учасники отримали солодкі подарунки від організаторів. Серед яких: ГО легкоатлетичний клуб інвалідного та оздоровчого спорту «Атлант-V2» та відділення НОК України в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини