Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 08:20:44

Кубок з пішохідного туризму залишився в Ніжині

26.03.2016   12:43

Вже п’ятий рік поспіль у березні,за сприяння відділу з питань фізичної культури та спорту Ніжинської міської ради, проходив Відкритий Кубок з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. На змагання до нашого міста з’їхались 30 команд з Чернігівської та Київської областей, всього 159 учасників.

Змагання проходили з 18 по 20 березня у 2 вікових групах. У віковій групі (15 років і старші) Кубок виборола команда «Рандеву-S» (м. Ніжин), призерами стали відповідно команди «Вертикаль» (м. Новгород-Сіверський) та «Бригантина» (смт. Варва).

У молодшій групі на п’єдестал зійшли «Бригантина-2» (смт. Варва), «Вертикаль-2» (м.Новгород-Сіверський) та «Динаміт» (м.Ніжин). Серед ніжинців в особистому заліку відзначились, окремо серед юнаків та дівчат: Ворона Ольга (1 місце),Кононець Євгеній (2 місце), Козубенко Євгеній (3 місце) у абсолютному заліку, вся команда «Рандеву S»; Журавльов Владислав (1 місце) команда «Рандеву S», Харицький Нікіта (2 місце) та Воробець Святослав (3 місце) 2000-2001 роки народження, команда (Рандеву); Півень Наталія, команда Рандеву-2 (2 місце) та Передній Вадим, команда «Перці» (3 місце) 2002-2006 роки народження.

Відкритий Кубок Чернігівської області з пішохідного туризму «Адреналін 2015-2016» продовжується. Команди готуються до нових стартів.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівцям-власникам пошкоджених квартир компенсують витрати на квартплату та тепло 13:09

Депутати одноголосно затвердили Програму компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було пошкоджене внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

З квітня рецептурні препарати можна буде придбати в аптеці не лише за паперовим, а й за електронним рецептом 13:07

Рецептурними є близько 60% зареєстрованих в Україні лікарських засобів. Саме на них потрібен рецепт лікаря.

Депутати Чернігівської міської ради погодили фінансування для міської військової адміністрації 12:20

З бюджету Чернігівської міської територіальної громади на фінансове забезпечення діяльності Чернігівської міської військової адміністрації у 2023-му році спрямують трохи більше трьох мільйонів гривень.

Про розвиток сімейних форм виховання в області — на координаційній раді у справах дітей 12:19

Як влаштувати сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання, а також про стан розвитку послуги патронату над дитиною в області, говорили 30 березня на розширеному засіданні координаційної ради у справах дітей.

Поліція інформує: на Чернігівщині скорочено тривалість комендантської години 11:10

З 1 квітня комендантська година на Чернігівщині триватиме з 00:00 ночі до 04:00 ранку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини