Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 липня, 11:29:43

Волейбол – як спосіб привернути увагу до проблеми поширення туберкульозу!

26.03.2016   08:40Агенцiя

24 березня у чернігівській ЗОШ № 13 відбулися спортивні змагання в рамках обласного фестивалю з волейболу серед учасників реабілітаційних програм від нарко/алкозалежності, присвячений Всевітньому дню боротьби з туберкульозом.

Організатором даного заходу є Чернігівський обласний центр ресоціалізації та соціально-психологічної адаптації наркозалежних людей «Перемога». Центр є спеціалізованим закладом, що працює за програмою «Пізнай істину», де добровільно проходять реабілітацію наркозалежні особи, які виявили бажання позбутися наркотичної залежності.
            
Змагання з волейболу  мають на меті залучення наркозалежних людей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, формування у людей групи ризику сталих традицій щодо постійних занять фізичною культурою та спортом, як важливих чинників збереження та зміцнення здоров’я, а також запобігання стигматизації людей груп ризику, привернення уваги громадськості до спроб розв’язання проблеми наркозалежності.

Особливо важливим є привернення уваги громадськості до спільних соціальних проблем таких, як туберкульоз. Адже, епідемія це не лише медична проблема. Це відповідальність кожного з нас: медиків, пацієнтів, які повинні відповідально лікуватися та громадян, які мають регулярно проходити профілактичні огляди (раз на рік).

Партнери організації фестивалю:
ЧОВ ВБО «Всеукпаїнська Мережа ЛЖВ»,  ЧОЦФЗН "Спорт для всех"

Результати фестивалю:
І місце – команда громадської організації «Перемога».
ІІ місце – команда громадської організації «Центр здорової молоді».
ІІІ місце – команда громадської організації «Незалежна молодь».

Останні новини Чернігівщини

Кращі книги року визначені 11:17

Компетентне журі визначило переможців обласного літературного конкурсу «Книга року-2019». Цьогоріч на конкурс була номінована 21 книга 19 авторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 7 липня до 8:00 8 липня 2020 року.