Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 14:54:49

Чемпіонат України з боулінгу проходить у Чернігові

22.10.2011   12:24

У Чернігові на базі нещодавно відкритого розважального комплексу “Базис”, проходить 2-й етап чемпіонату України з боулінгу сезону 2011-2012 років.

“Ми вперше проводимо змагання в цьому місті і в цьому клубі. Тут чудове обладнання і хороші люди”, – поділився враженнями виконавчий директор Всеукраїнської федерації спортивного (десятикегельного) боулінгу, головний суддя змагань Андрій Папуша.

Кореспондентові УКРІНФОРМу він розповів, що загалом чемпіонат включає 10 етапів, які упродовж року проходять у різних містах України. Участь у них зазвичай бере 200-300 спортсменів, а в Чернігів позмагатися приїхало близько 80 чоловік. Така велика кількість етапів обумовлена бажанням організаторів надати можливість кожному боулеру набрати необхідну кількість рейтингових очок. За їх сумою наприкінці сезону і визначатиметься чемпіон.

За словами А.Папуші, боулінг – спорт демократичний. В нього можуть грати як дорослі – чоловіки й жінки, так і діти. Попри те, що куля важить 8 кг, для того, щоб її вправно кинути, силаком бути необов’язково. “Це – питання техніки, а не сили”, – зауважив співрозмовник. Натомість усерйоз боулінгом, зазначив він, часто займаються люди, які закінчили свою кар’єру в інших видах спорту – греблі, боротьбі, багатоборстві тощо. А тому серед спортменів-боулерів є екс-чемпіони світу і Олімпійських ігор.

Фінальні ігри 2-го етапу чемпіонату з боулінгу відбудуться в суботу. За їх підсумками буде визначено й нагороджено переможців. Спортсмену, якому 5 разів поспіль пощастить вибити 300 очок, тобто, зіграти ідеальну гру, федерація обіцяє подарувати 5-кімнатну квартиру в Києві. Хоча, як зауважив А.Папуша, “у світі ще немає людини, якій би вдалося ідеально зіграти 5 разів. Але ж прагнути чогось треба…”

Довідка. Всеукраїнська федерація спортивного боулінгу була створена в 1999 році. На сьогодні налічує 194 члени: 147 чоловіків та 47 жінок. Щороку українські спортсмени-боулери беруть участь у всіх найбільших міжнародних змаганнях. За час існування ВФСБ в її скарбничці налічується 10 золотих, 5 срібних та 5 бронзових медалей, завойованих на європейських чемпіонатах. Серед членів ФВСБ – 3 майстри спорту України міжнародного класу, 16 майстрів спорту України та 26 кандидатів.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1050909

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.