Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 січня, 09:53:08

Володимир Чуланов працюватиме у структурі "Десни"

22.02.2016   07:35Агенцiя

Керівництво "Десни" прийняло рішення запропонувати посаду в структурі клубу півзахиснику команди Володимиру Чуланову.

Нагадаємо, що вихованець чернігівського футболу під час нинішнього зимового антракту після розставання з командою залишився без роботи. Сам Чуланов і прокоментував цю інформацію.

— Ще два роки тому під час неформальної розмови зі мною президент футбольного клубу зауважив, що коли настане час, як-то кажуть, повісити бутси на цвях, зможу розраховувати на роботу у структурі клубу. Не скажу, що я пропустив цю фразу, повз вуха. Проте й особливого значення їй тоді не надав. Бо думалося: мені ще грати і грати. Однак… Хоча тридцять років – вік у футболі не граничний, трапляється різне. В осінній частині нинішнього чемпіонату я виходив на поле майже виключно на заміну. І тільки в кількох матчах з'являвся у стартовому складі, заміняючи травмованих. А потім було оприлюднено тренерський вердикт, який – треба визнати – не був позбавлений логіки. І він став для мене неначе сніг на голову. Ситуацію ж пом'якшило те, що президент клубу не забув свою обіцянку дворічної давнини. Мені передали, що він радить усе ретельно обміркувати і, якщо не надумаю продовжити кар'єру гравця в якійсь іншій команді, пристати на його пропозицію. А з вуст безпосередньо президента я почув це, коли спілкувався з ним у телефонному режимі. Зійшлися на тому, що працюватиму в клубній структурі. І уже в березні маю виходити на роботу. Щиро вдячний Олексію Едуардовичу за підтримку. В ситуації, у якій опинився, вона по-особливому важлива.

Разом із тим хочу наголосити: я ціную добре ставлення до мене чернігівських фанатів. Спасибі вам, друзі! І давайте адекватно сприймати те, що маємо. Адже навіть у такому футбольному центрі, як Запоріжжя, не змогли зберегти тамтешній "Металург", І у той же час он уже скільки літ відірвані від професіонального футболу Вінниця, Житомир, Хмельницький, футбольні традиції яких відомі. А наша "Десна", незважаючи на усі шторми і бурі, залишається на плаву.

Та чи мав би Чернігів сьогодні професіональну футбольну команду, а не те, що першолігову, якби не Чеботарьов? Адже дивімося правді в очі: будь-яка реальна підтримка міста та області відсутні. СФК "Десна" ось уже шостий рік самотужки тягне нелегкого воза. Більше того, не обходиться без бажаючих вставляти палки в колеса. Але всупереч цьому президент футбольного клубу нині поставив амбітні цілі.

Серед іншого він поділився з фанатами: омолоджена і водночас підсилена до рівня Прем'єр-ліги команда, що має у своєму розпорядженні добротні основне і запасне поля, належним чином упорядковану навчально-тренувальну базу і дитячу футбольну Академію, яка бере участь у проекті Мессі, - такою йому бачиться "Десна" уже найближчого часу. А що стосується безпосередньо сьогоднішніх реалій… Сам за себе говорить уже той факт, що у "Десні" немає жодних заборгованостей по заробітній платі. Водночас профінансовано двотижневий навчально-тренувальний збір, на який команда виїздила у Грузії. А на березень намічено "десант" у Туреччину.

Разом із тим чудово розумію уболівальників, які хочуть бачити у команді більше вихованців чернігівського футболу. Щоправда, на фініші осіннього напівсезону у складі "Десни" в одному з матчів можна було бачити на полі одразу шістьох місцевих гравців. Але це — епізод. І, до того ж, тут, як на мій погляд, важлива не тільки (і, мабуть, не стільки) кількість, скільки якість. Тож на завершення, гадаю, доречними будуть слова з відомої пісні-довгожительки: "…придут честолюбивые дублеры – дай Бог, им лучше нашего сыграть".

Останні новини Чернігівщини

Погоджувальна рада узгодила питання, що виносяться на 4 сесію Чернігівської міськради 8 скликання

Погоджувальна рада узгодила питання, що виносяться на 4 сесію Чернігівської міськради 8 скликання 09:50

Погоджувальна рада, засідання якої проходять за участю міського голови, представників всіх фракцій міської ради і керівників її структурних підрозділів, 18 січня узгодила перелік питань на 4 засідання міської ради 8 скликання.

В облраді розглянули питання забезпечення енергоносіями медичного центру соціально значущих та небезпечних хвороб

В облраді розглянули питання забезпечення енергоносіями медичного центру соціально значущих та небезпечних хвороб 09:43

18 січня голова обласної ради Олена Дмитренко разом із своїми - першим заступником Ніною Лемеш та заступником Дмитром Блаушем провела робочу зустріч із заступником начальника управління охорони здоров'я обласної державної адміністрації Аллою Здор та очільником комунального некомерційного підприємства «Чернігівський обласний медичний центр соціально значущих та небезпечних хвороб» обласної ради Миколою Дейкуном.

Консультативний центр Головного управління Держпродспоживслужби прийняв понад 340 громадян

Консультативний центр Головного управління Держпродспоживслужби прийняв понад 340 громадян 09:31

Протягом 2020 року Консультативний центр «Громадська приймальня», що діє при Управлінні захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області, відвідало понад 340 споживачів.

Прокуратурою пред’явлено адміністративний позов з вимогою ліквідувати так зване

Прокуратурою пред’явлено адміністративний позов з вимогою ліквідувати так зване "Смоляне озеро" в Чернігові 08:29

На момент подачі позову Чернігівська міська рада та суб’єкт господарювання, як орендар зазначеної земельної ділянки, не вжили жодних дій на усунення встановлених порушень природоохоронного законодавства.