Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 серпня, 15:32:45

Спартакіада серед студентської молоді продовжується

13.02.2016   12:06

10-11 лютого в спортивному залі Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу пройшли змагання з настільного тенісу за програмою міської Спартакіади серед студентської молоді 2015 — 2016 н.р.

Серед юнаків перемогу святкував Владислав Олійник (педколедж), на другому місці Дмитро Ройланд (агроколедж), на третьому місці Артем Пищенко (медучилище).

Серед дівчат перемогу святкувала Алла Карпенко (агроколедж), на другому місці Ольга Кваніна (професійний ліцей), на третьому місці Юлія Черненко (агроколедж).

У командному заліку серед юнаків перемогу здобула команда гуманітарно-педагогічного коледжу, на другому місці команда агротехнічного коледжу, а третє місце виборола команда медичного училища.

Серед дівчат святкувала перемогу команда агротехнічного коледжу, на другому місці команда професійного ліцею, на третьому місці — команда медичного училища.

Призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відповідних ступенів.

Вітаємо призерів змагань, бажаємо надалі вдосконалювати свою майстерність та перемагати на змаганнях усіх рівнів.

Наступний вид програми Спартакіади — змагання з шашок та шахів, які будуть проведені 17-18 лютого 2016 року.