В обласному Чемпіонаті з баскетболу завершилося перше коло сезону
П`ять турів вже позаду в Чемпіонаті Чернігівської області з баскетболу серед чоловічих команд. Тобто, зіграно половину сезону.
В деяких іграх п`ятого туру виявлялися одноосібні володарі проміжних місць в турнірній таблиці. Так, 18 січня команда "Октябрьский Молот-2", перемігши "ОКДЮСШ" з рахунком 67:58, вийшла на п`яту сходинку, відтіснивши колектив обласної ДКЮСШ на останнє шосте місце.
У переможців Владислав Гацко набрав 24 очки, 14 додав Олег Шенько (+ 17 підбирань), 12 - Дмитро Фальчевский (+ 18 підбирань), 11 - Владислав Кочка. У складі ОКДЮСШ двозначну кількість очок - 22 - набрав лише Олексій Тищенко.
Команда "Десна", спокійно перегравши "ЧНТУ" у гостях з рахунком 91:36, довела свою безпрограшну серію до п`яти зустрічей. У "деснянців" 21 очко та 15 підбирань здобув Анатолій Осипенко, 16 очок і 13 підбирань додав Павло Ятченко, 15 очок - у Володимира Чехуна, 14 - у Дениса Солодовнікова, 13 очок і 17 підбирань - у Артура Квача. В складі "ЧНТУ" лише Олег Овчаренко відмітився двозначною кількістю очок - 15.
У грі за одноосібне володіння другим місцем за підсумками першого кола змагань команда "Варяги" переграла "Октябрьский Молот" з рахунком 65:52. 34 очки у переможців набрав Віталій Логвін, 12 додав Ігор Саченко. У "Молота" 14 очок та 12 підбирань на рахунку Сергія Артемова.
Саме Віталій Логвін у якості кращого гравця туру очолив п`ятірку кращих. Також в ній: Анатолій Осипенко, Артур Квач та Павло Ятченко (всі - "Десна"), Олег Шенько ("Октябрьский Молот-2").
Краща п`ятірка за підсумками першого кола така: кращий гравець - Віталій Логвін, Олександр Шуляк (обидва - "Варяги"), Володимир Чехун, Денис Солодовніков та Павло Ятченко (всі - "Десна").
Турнірне становище після 5 турів:
1. Десна (Чернігів) - 5 ігор, 5 перемог - 0 поразок, 10 турнірних очок
2. Варяги (Чернігів) - 5, 4-1, 9
3. Октябрьский Молот (Чернігів) - 5, 3-2, 8
4. ЧНТУ (Чернігів) - 5, 2-3, 7
5. Октябрьский Молот-2 (Чернігів) - 5, 1-4, 6
6. ОКДЮСШ (Чернігів) - 5, 0-5, 5
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression