Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 березня, 17:16:01

На Борзнянщині відкрито районний шаховий клуб "Гамбіт"

29.01.2016   09:12

В Борзні відбулася неординарна подія. Збулася багаторічна мрія любителів інтелектуальних ігор – відкрито районний шаховий клуб «Гамбіт».

Присутніх привітали в. о. голови районної державної адміністрації Віктор Бондаренко, заступник голови районної ради Андрій Козішкурт, заступник міського голови Володимир Гуменський, начальник відділу у справах молоді та спорту районної державної адміністрації Сергій Іващенко.

Після урочистого відкриття всі бажаючі мали можливість зіграти партію в шахи або шашки. Скористався цією нагодою і в. о. голови райдержадміністрації Віктор Бондаренко провівши поєдинок проти призера чемпіонату України з шашок серед юнаків, учасника чемпіонату Європи Владислава Федорченка. А потім відбувся шаховий турнір за скороченим часом гри на призи відділу у справах молоді та спорту.

Головою шахового клубу «Гамбіт» обрано заступника голови районної федерації шахів та шашок Андрія Петренка. Сподіваємося, що робота шахового клубу позитивно вплине на дозвілля населення Борзнянщини.

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression