Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 15:51:59

Відбувся ІV відкритий турнір з боксу, присвячений Дню Збройних Сил України та героям АТО

09.12.2015   14:58

В Гарнізонному будинку офіцерів у с. Десна 7-8 грудня, за безпосередньої участі військовослужбовців 169-го навчального центру СВ ЗС України, відбувся ІV відкритий турнір з боксу серед юнаків та дорослих, присвячений Дню ЗС України та героям АТО.

Відкрив турнір з боксу та привітав його учасників з початком змагань начальник 169-го навчального центру Сухопутних військ ЗС України генерал-майор Олег Мікас. Також боксерів привітав і Почесний гість турніру – український професійний боксер, екс-чемпіон світу у другій напівсередній вазі за версією WBA Юрій Нужненко.

В турнірі взяли участь понад десять команд з Києва, Чернігова, Броварів, Борисполя, Ніжина, Новгород-Сіверського, Ічні тощо. Загалом на рингу показали свою майстерність близько 140 учасників змагань, в тому числі й дівчата.

За підсумками турніру суддівська колегія, під головуванням судді національної категорії, призера Чемпіонатів світу серед військовослужбовців та серед студентів, майстра спорту України Володимира Кладько, нагородила кращих боксерів медалями, а команди-переможці – призами. І місце на турнірі здобула команда спортивного клубу «Надія» з Чернігова, а ІІ і ІІІ відповідно команди «Лідер» з Новгород-Сіверського та 169-го навчального центру СВ ЗС України.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини