Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 19:41:29

Відбулася Асамблея Чернігівського обласного осередку НОК України

05.12.2015   11:45Агенцiя

Відбулось щорічне засідання Асамблеї обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

На порядку денному були окреслені такі питання: звіт про діяльність осередку за 2015 рік, звіт ревізійної комісії, затвердження кошторису доходів та витрат, обрання нових членів обласного відділення і члена Виконкому та затвердження змін і доповнень до Положення Чернігівського осередку НОК України.
Робота відділення визнана задовільною.

Наступний рік – олімпійський, тому спортивна спільнота покладає величезні надії на нашу збірну, в складі якої будуть представники області. Наразі вже двоє чернігівчан здобули ліцензії - боксер Дмитро Митрофанов та представниця кульової стрільби Олена Костевич. Також паралімпієць, футболіст Олег Лень буде захищати честь краю на Паралімпіаді-2016.

Обласний осередок Національного олімпійського комітету України виділив кошти на стипендії нашим олімпійцям і на 2016 рік — на час підготовки до найголовніших спортивних змагань наступного року.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.