Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 18:50:47

У Чернігові відбувся Кубок міста з плавання

26.11.2015   15:44

22 листопада в плавальному басейні «Ашер» відбувся Кубок м. Чернігова з плавання. В змаганнях взяли участь 78 спортсменів, серед яких були представники КДЮСШ ФСТ „Україна”, ДЮСШ інвалідів м. Чернігів та комплексної ДЮСШ м. Славутича.

Запекла боротьба проходила на дистанції 50 метрів. Юнаки змагались у чотирьох вікових групах: 1999 р.н. і старше, 2000-2001 р.н., 2002-2003 р.н., 2004 р.н., а дівчата у двох: 2001 р.н. і старше та 2002 р.н. і молодше.

Переможцями з вільного стилю у своїх вікових групах стали: Анна Носова (ДЮСШ інвалідів м. Чернігів), Анна Головачова, Ілля Федоров, Кирило Ничипоренко, Владислав Муравйов та Дмитро Мороз (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

У брасі кращими були: Марина Максимець (КДЮСШ м. Славутич), Карина Каретіна, Влад Лазько, Антон Гриб, Олександр Якименко, Ростислав Чуба (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

У батерфляї кращий результат показали Валя Хабел, Герман Верхалйотов (КДЮСШ м. Славутич), Анна Головачова, Євген Костромін, Владислав Муравйов, Дмитро Мороз (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

Золоті нагороди з кролю на спині отримали Анна Носова (ДЮСШ інвалідів м. Чернігів), Анна Мазуренко, Всеволод Риженко, Данило Артюх, Захарій Веремій (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

Наприкінці змагань спортсмени змагались у змішаній естафеті 4 х 50 м. комплексного плавання, де перемогу вибороли представники КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів у складі Анни Мазуренко, Ростислава Чуба, Анни Головачової та Дмитра Мороза.

До змагань спортсменів підготували тренери-викладачі КДЮСШ ФСТ „Україна" - Любов та Надія Сізих, Григорій Якуга.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.