Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 вересня, 10:25:19

У Чернігові відбувся Кубок міста з плавання

26.11.2015   15:44

22 листопада в плавальному басейні «Ашер» відбувся Кубок м. Чернігова з плавання. В змаганнях взяли участь 78 спортсменів, серед яких були представники КДЮСШ ФСТ „Україна”, ДЮСШ інвалідів м. Чернігів та комплексної ДЮСШ м. Славутича.

Запекла боротьба проходила на дистанції 50 метрів. Юнаки змагались у чотирьох вікових групах: 1999 р.н. і старше, 2000-2001 р.н., 2002-2003 р.н., 2004 р.н., а дівчата у двох: 2001 р.н. і старше та 2002 р.н. і молодше.

Переможцями з вільного стилю у своїх вікових групах стали: Анна Носова (ДЮСШ інвалідів м. Чернігів), Анна Головачова, Ілля Федоров, Кирило Ничипоренко, Владислав Муравйов та Дмитро Мороз (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

У брасі кращими були: Марина Максимець (КДЮСШ м. Славутич), Карина Каретіна, Влад Лазько, Антон Гриб, Олександр Якименко, Ростислав Чуба (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

У батерфляї кращий результат показали Валя Хабел, Герман Верхалйотов (КДЮСШ м. Славутич), Анна Головачова, Євген Костромін, Владислав Муравйов, Дмитро Мороз (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

Золоті нагороди з кролю на спині отримали Анна Носова (ДЮСШ інвалідів м. Чернігів), Анна Мазуренко, Всеволод Риженко, Данило Артюх, Захарій Веремій (КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів).

Наприкінці змагань спортсмени змагались у змішаній естафеті 4 х 50 м. комплексного плавання, де перемогу вибороли представники КДЮСШ ФСТ „Україна” м. Чернігів у складі Анни Мазуренко, Ростислава Чуба, Анни Головачової та Дмитра Мороза.

До змагань спортсменів підготували тренери-викладачі КДЮСШ ФСТ „Україна" - Любов та Надія Сізих, Григорій Якуга.

Останні новини Чернігівщини

У Михайло-Коцюбинській територіальній громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 09:42

27 вересня у селищі Михайло-Коцюбинське відкрили поліцейську станцію.

У Чернігові вшанували пам'ять загиблих захисників України 09:35

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко разом із родинами загиблих військовослужбовців у російсько-українській війні вшанували пам'ять наших захисників і захисниць, які віддали своє життя за незалежну Україну.

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові

Влада робить усе можливе для повернення полонених — уповноважена Президента з питань забезпечення прав захисників України у Чернігові 09:28

У період із лютого по вересень цього року правоохоронними органами Чернігівської області зареєстровані кримінальні провадження за фактами безвісного зникнення 193 військовослужбовців та представників інших воєнізованих формувань України.

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький

Шевченківці на «Вересневих самоцвітах» у місті Кропивницький 09:24

Історія творчих контактів Чернігівського драмтеатру ім. Т.Г.Шевченка з Кіровоградщиною має глибоке коріння. В далекому 1926 р. у м. Зінов’євськ (колишній Єлисаветград, нині Кропивницький) на базі будинку культури заводу «Червона зірка» був створений Робітничо-селянський український пересувний драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, який у 1933 р. за наказом Наркомпросу направили для обслуговування населення новоутвореної Чернігівської області.

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині

Топ-10 актуальних високооплачуваних вакансій на Чернігівщині 09:21

Шукаєте роботу з високим заробітком? У базі вакансій обласної служби зайнятості є й високооплачувані.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини