Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 14:53:36

Відбулося чергове засідання виконкому Чернігівського обласного осередку НОК України

21.11.2015   08:02Агенцiя

19 листопада в залі засідань Чернігівської обласної державної адміністрації відбулося чергове засідання виконкому Чернігівського обласного осередку НОК України.

На порядку денному були розглянуті наступні питання:
- про перспективи розвитку олімпійських видів спорту в області, про визначення пріоритетності олімпійських видів спорту, розроблення стратегії розвитку олімпійських видів спорту в області;
- про критерії визначення десятки найкращих спортсменів та тренерів області за рік, спільно з АСЖУ, план проведення фотоконкурсу НОК України та конкурсу спортивних журналістів в області, про розрахунок по випуску інформаційної книги «Олімпійське сузір’я Чернігівщини»;
- про святкування 25 - річчя створення НОК України;
- Про зміни до Положення про обласний осередок НОК України;
- Про обрання нових членів обласного осередку НОК України;
- Про проведення Асамблеї обласного осередку НОК України.

На засідання Виконкому був запрошений срібний призер Чемпіонату Європи з боксу серед юнаків 2001-2002 р.н в м. Анапі (Росія) Олександр Гречаник, якому була вручена одноразова грошова винагорода згідно Договору про співпрацю з ПАТ «САН ІнБев Україна».

На засіданні Виконкому були прийняті рішення: про створення робочої групи, щодо визначення пріоритетності олімпійських видів спорту, про затвердження плану проведення фотоконкурсу НОК України та конкурсу спортивних журналістів в області, про проведення організаційної роботи по святкуванню 25-річчю створення НОК України, погодити зміни та доповнення до Положення про обласний осередок НОК України та провести 3 грудня 2015 року Асамблею обласного осередку НОК України.

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.