Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 01:09:39

Традиційні змагання "Мама, тато, я — спортивна сім’я" цьогоріч стали наймасовішими

20.03.2012   11:00

2012 рік — рік спорту та здорового способу життя. Цьогоріч в Україні як ніколи багато проводиться різноманітних змагань, мета яких залучити якомога більшу кількість дітей до занять спортом.

"Мама, тато, я - спортивна сім’я" — один з таких конкурсів. Центр фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх" вже багато років займається популяризацією здорового способу життя серед усіх верств населення. Показовий приклад традиційні змагання "Мама, тато, я — спортивна сім’я" — участь в яких беруть цілими родинами.
 
Змагання цього року стали наймасовішими. Кількість сімей, які взяли участь в них — 43, це на шість більше ніж минулого року. Серед всіх учасників є багато родин, яких можна назвати старожилами цих змагань. Одночасно, як найдосвідченіші, вони є головними фаворитами. Це родини Лемеш, Зоц, Овчаренко. Однак, щороку з’являються сім’ї, що прагнуть здобути титул найспортивніших.
 
Цього року перемогу в змаганнях серед повних сімей святкувала родина Лемеш. Серед сімей, де участь в замагннаях брав один з батьків — родина Зоц.

http://www.newch.tv/profile_main1.php?itemid=1943

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.