Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 25 листопада, 17:59:41

Масовий легкоатлетичний пробіг у Чернігові зібрав прихильників з області та м. Києва

10.11.2015   16:24

7 листопада на території центрального парку культури та відпочинку вдруге було проведено масовий легкоатлетичний пробіг пам`яті почесного працівника фізичної культури і спорту України Г.І. Костянова.

Ці змагання зібрали більше сотні прихильників бігу, серед яких були не тільки представники м. Чернігова, а й м. Києва та Ніжинського району.

Змагались спортсмени у чотирьох вікових групах: юнаки і дівчата 12-14 років на дистанції 1000 м, 15-17 років – 2000 м, чоловіки та жінки 18-39 років, 40 років і старше долали дистанцію у 3000 м.

Переможцями пробігу стали Дворніченко Яна,  Вєлієва Карина, Дятлова Юлія, Гоцацюк Світлана, Красій Володимир, Рябова Тетяна, Каранда Нікіта, Голуб Володимир, Мироненко Костянтин і Сахно Володимир.

Організатори змагань відзначили всіх учасників змагань, переможців і призерів, а особливу увагу приділили наймолодшій учасниці змагань Ткаченко Марії 2009 р.н. та найстаршому учаснику  Нікончуку Олексію 1941 р.н.

Останні новини Чернігівщини

На шпагаті: як чернігівські медійники борються за свободу слова в умовах війни 16:52

В умовах війни свобода слова, доступ до публічної інформації та права журналістів знаходяться на такому собі шпагаті між суспільним інтересом та обмеженнями національної безпеки.

Сплачуйте податки правильно: детальний розбір на прикладі майнових податків 16:34

Для спрощення процесу сплати податків Державна податкова служба України підготувала для громадян пам’ятку з детальними інструкціями щодо сплати податкових зобов’язань з майнових податків, зокрема земельного податку, як через мобільні застосунки банків, так і у касі банківських установ

В Україні запрацював  Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин

В Україні запрацював Ветеран PRO — єдина цифрова платформа для ветеранів, ветеранок та їхніх родин 16:16

Уряд України на виконання доручення Президента України представив Ветеран PRO — державну цифрову платформу для ветеранів, ветеранок і їхніх родин, де зібрано всю інформацію про пільги, програми, послуги та можливості в одному місці.

На місці падіння безпілотника в Чернігові ремонтують покрівлі та допомагають мешканцям 16:10

Сьогодні на вулиці, що постраждала 24 листопада 2025 року від падіння ворожого безпілотника, працюють комунальні служби — КП «Деснянське», КП «Новозаводське», «ЖЕК-13» та «ЖЕК-10».

Маємо залучати молодь до прийняття рішень у громадах: Іван Ващенко – на зустрічі з юнаками та юнками 12:44

Минулої суботи заступник голови ОДА Іван Ващенко зустрівся з активною молоддю регіону. Захід під назвою «Молодь і влада: зустріч без краваток» відбувся в обласному молодіжному центрі та був присвячений Дню Гідності та Свободи.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини