Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 26 серпня, 17:25:13

Досягнення чернігівських спортсменів на всеукраїнських змаганнях

02.11.2015   09:07

Традиційно гарні результати показали вихованці спортивних шкіл міста Чернігова на всеукраїнських змаганнях з різних видів спорту, які проходили протягом жовтня.

На відкритому чемпіонаті України з кульової стрільби у вправах з пневматичної зброї, який проходив з 21 по 27 жовтня в спортивно-стрілецькому комплексі навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України (м. Львів), чернігівські спортсмени отримали такі результати:
Галина Авраменко – І місце у вправі ГП-11;
Галина Авраменко, Дарья Рожнятовська, Юлія Тимошко – ІІ командне місце у вправі ГП-11;
Вікторія Савоста – І місце у вправі ПП-2;
Ганна Левковська - Х місце у вправі ПП-2;
Галина Авраменко, Вікторія Савоста, Ганна Левковська – ІІІ командне місце у вправі ПП-2.

Спортсмени тренуються під керівництвом Заслуженого тренера України Галини Назаренко.

У цих змаганнях взяли участь понад 200 кращих спортсменів країни, які представляли збірні команди з 15 областей України. Чемпіонат є першим етапом відбору кандидатів до складу національної збірної команди України, що братиме участь в подальшій підготовці до участі у чемпіонаті Європи зі стрільби кульової у вправах з пневматичної зброї 22-28 лютого 2016 року в Угорщині. Після цих змагань будуть розіграні останні олімпійські ліцензії на Олімпійські Ігри-2016.

Минулого тижня чернігівські спортсмени взяли участь у ХІ традиційних змаганнях з легкоатлетичних метань, присвячених 72-й річниці визволення Києва.

Вихованці, які тренуються в ДЮСШ «Атлет» міської ради під керівництвом Олександра Середи, здобули такі результати:
Вадим Журба – І місце (метання диску 52,80 м (рекорд Чернігівської області серед юнаків);
Денис Ракуненко (юніор) – І місце (метання диску 47,02 м);
Юрій Барадуха (юніор) – ІІІ місце (метання диску 35,16 м).

Роман Попов – ІІ місце (штовхання ядра 15,67 м.) – комплексна дитячо-юнацька спортивна школа фізкультурно-спортивного товариства «Україна» – тренер Павло Кондратенко.

Останні новини Чернігівщини

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі»

Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06

Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби

Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04

Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.

У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59

Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус

Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08

Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:05

Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини