Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 02:02:59

Пройшов обласний етап Всеукраїнських змагань з картингу "Осінній кубок Чернігова ім. П.Є. Новицького"

24.10.2015   09:31Агенцiя

За підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України спільно з обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді пройшов обласний етап Всеукраїнських змагань з картингу «Осінній кубок Чернігова ім. П.Є. Новицького».

В змагання взяли участь більше 50 спортсменів – вихованців станцій юних техніків з м. Остра, м. Мени, м. Щорса, м. Ніжина, м. Київа та м. Чернігова. З привітаннями до учасників виступили заступник голови Чернігівського обласного осередку НОК України Ніна Лемеш та засновник благодійного фонду «Поліський оберіг» Владислав Атрошенко.

В особистому заліку переможцями та призерами в різних класах машин стали:
- Обласний центр НТТУМ: Фаткулін Тимофій, Трухан Дмитро, Гошко Нікіта, Бараненко Гліб, Карпенко Олександр, Сушениця Назар, Леоненко Євген, Примаков Владислав та Лупін Ігор;
- Остерська станція юних техніків: Богіло Данил, Жучков Денис, Максимець Іван, Жучков Богдан, Ковтуненко Володимир;
- Ніжинська станція юних технологів: Ковтун Богдан та Скрипка Максим;
- Щорська станція: Антосік Назар та Кравець Артем;
- Менська станція юних технологів: Трало Федір.

Останні новини Чернігівщини

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу

В області відпрацьовані заходи із запобігання поширенню коронавірусу 16:17

26 лютого голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко провів об’єднане засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і тимчасової протиепідемічної комісії щодо координації роботи із запобігання занесенню та поширенню на території області випадків захворювання коронавірусом.

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови

Депутати підтримали рішення щодо знесення недобудови "Дворянського зібрання" на Валу 16:08

27 лютого на засіданні 52-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання депутати підтримали питання щодо визначення відповідального управління міської ради, якому буде доручено провести необхідні заходи, пов’язані зі знесенням багаторічної недобудови на Валу, з урахуванням однієї правки.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 12:55

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Капелі бандуристів - 10 років

Капелі бандуристів - 10 років 12:48

Своє перше десятиліття відзначив один з найунікальніших бандурних колективів України — Капела бандуристів імені Остапа Вересая Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Затвердили бренд міста

Затвердили бренд міста "Ніжин-завжди різний" 12:16

26 лютого на черговій 68 сесії Ніжинської міської ради VII скликання було прийнято важливе рішення для громади «Про організаційні заходи щодо визначення бренду міста Ніжина».