Визначилися фіналісти з футболу обласних сільських спортивних ігор Чернігівщини-2015
18 жовтня на спортивних майданчиках м.Ічня, смт.Короп, м.Носівка і м.Щорс пройшли відбіркові спортивні змагання із футзалу, присвячені Дню працівників сільського господарства та 65-річчю утворення сільського спортивного товариства «Колос» по програмі ΧΧΙI-х обласних сільських спортивних ігор Чернігівщини 2015 року серед районних організацій ВФСТ «Колос» АПК України.
За підсумками результатів змагань по групах:
м.Ічня
І-е місце – Ічнянський район
2-е місце – Борзнянський район
3-е місце – Прилуцький район
4-е місце – Бахмачський район
смт.Короп
І-е місце – Коропський район
2-е місце –Семенівський район
м.Носівка
І-е місце – Бобровицький район
2-е місце – Носівський район
3-е місце – Козелецький район
4-е місце – Ніжинський район
м.Щорс
І-е місце – Щорський район
2-е місце – Ріпкинський район
3-е місце – Городнянський район.
Таким чином до фінальної частини змагань із футзалу, яка відбудеться 7 листопада в смт.Короп вийшли команди Ічнянського,Коропського, Бобровицького та Щорського районів.
У відбіркових змаганнях взяло участь 13 районних команд із загальною кількістю 154 учасників.
Головною метою спортивного заходу є залучення сільського населення до регулярних занять спортом, активізація фізкультурно-оздоровчої роботи серед сільського населення і працівників агропромислового комплексу та подальша пропаганда і розвиток масових та традиційних видів спорту на селі.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові поліцейські затримали підозрюваного у зґвалтуванні та погрозі вбивством жінці 10:02
Поліцейські Чернігівського райуправління встановили та затримали зловмисника, який в одному з мікрорайонів Чернігова зґвалтував жінку, погрожуючи їй ножем. Затриманому повідомили про підозри у злочинах та помістили його до ізолятора тимчасового тримання.
Грант на створення, розвиток або відновлення виробництв переробної промисловості після російських обстрілів 09:38
До урядової програми надання грантів на створення або розвиток виробництв переробної промисловості Державна служба зайнятості доєдналась у 2023 році, а влітку 2025 року до них додалися гранти для підприємств, які оновлюють основні засоби виробництва, знищені або пошкоджені внаслідок збройної агресії Російської Федерації.
Заступниця міського голови Вікторія Пекур обговорила зі студентами інструменти соціальних змін 09:36
Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур 1 травня взяла участь у зустрічі зі студентською молоддю, тема якої «Від норми до практики: як лобіювати соціальні зміни через органи місцевої влади».
Зарплати вчителям, шкільні автобуси та укриття на Чернігівщині – на спеціальному освітньому селекторі з урядовцями 08:54
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із першим заступником Костянтином Мегемом, заступницею Жанною Шерстюк і керівниками профільних структурних підрозділів долучився до освітнього селектора під головуванням Премʼєр-міністерки Юлії Свириденко. Модерував заступник керівника Офісу Президента Віктор Микита.
Бюджети Чернігівщини у квітні 2026 року отримали 2,5 мільярди гривень податків та зборів 08:50
Головне управління ДПС у Чернігівській області дякує кожному, хто сплатив податки, адже сьогодні це має особливу вагу. Попри всі воєнні ризики, постійні атаки росіян, пошкодження енергетичної інфраструктури, деяких виробничих потужностей, платники податків продемонстрували відповідальність перед країною