Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 18:57:23

Відбулося чергове засідання виконкому Чернігівського обласного осередку НОК України

10.10.2015   10:13Агенцiя

В залі засідань Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося чергове засідання виконкому Чернігівського обласного осередку НОК України.

На порядку денному були розглянуті питання: про роботу щодо проведення Всеукраїнських заходів на території області, про хід підготовки спортсменів області до Олімпійських та Паралімпійських ігор, про хід роботи щодо відзначення 25 – річчя НОК України, про роботу комісії обласного осередку: «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» та про комісії по зв'язках із суб’єктами олімпійського руху та осередками НОК України.

На засідання Виконкому був запрошений срібний призер ХІ зимових Паралімпійських ігор в Сочі, срібний призер Кубку світу серед спортсменів з вадами ОРА і зору 2015 року у м. Сурнадал (Норвегія) у лижній естафеті Ігор Рептюх, якому була вручена одноразова грошова винагорода згідно Договору про співпрацю з ПАТ "САН ІнБев Україна" № 13.05/15.

За результатами роботи Виконкому були прийняті важливі рішення: про роботу обласного осередку по підготовці спортсменів області до Олімпійських та Паралімпійських ігор, про продовження проведення Всеукраїнських заходів на території області, про перспективи розвитку олімпійських видів спорту в області, про урочисте святкування 25 – річчя НОК України, про проведення спортивних заходів до ювілейної дати НОК України.

Також було винесене рішення на наступне засідання Виконкому обласного осередку НОК України винести питання: Визначення пріоритетності олімпійських видів спорту, розроблення стратегії розвитку олімпійських видів спорту в області та надання пропозицій в облдержадміністрацію, обласну раду та міські ради; федераціям з олімпійських видів спорту, обласним організаціям ФСТ "Колос", "Україна", "Спартак", "Динамо", регіональному центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" розробити перспективні плани розвитку олімпійських видів спорту; комісії провести відповідну роботу по підписанню Договорів про співпрацю між обласним осередком НОК України та суб’єктами олімпійського руху в області.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 333 нових випадки COVID-19

Виявлено 333 нових випадки COVID-19 18:26

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА станом на 8 травня в області виявлено 333 нових випадків COVID-19.

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок

У минулому році на Чернігівщині мамами стали майже 6 тис жінок 14:41

У другу неділю травня в Україні традиційно відзначається одне з головних родинних свят – День матері. Це свято – данина всім жінкам, які продовжують наш рід, народжують та виховують дітей.

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати

Суд за позовом прокурора зобов’язав міську раду ліквідувати "смоляне озеро" у Чернігові 14:15

Чернігівський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора про визнання протиправною бездіяльності Чернігівської міської ради і зобов’язав ліквідувати так зване «смоляне озеро».

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року

ABInBevEfes Україна підбила підсумки першого кварталу 2021 року 14:03

Компанія ABInBevEfes Україна, створена в результаті об’єднання одного із найбільших в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з виробництва напоїв з провідними позиціями Anadolu Efes, підбила підсумки роботи за перший квартал 2021 року.

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення

На Чернігівщині відзначають День пам’яті та примирення 13:37

День пам’яті та примирення та День перемоги нагадують всьому світу про страшну катастрофу і є застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом, ультиматумами, агресією, анексією.