Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 14 грудня, 14:43:30

Відбулося чергове засідання виконкому Чернігівського обласного осередку НОК України

10.10.2015   10:13Агенцiя

В залі засідань Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося чергове засідання виконкому Чернігівського обласного осередку НОК України.

На порядку денному були розглянуті питання: про роботу щодо проведення Всеукраїнських заходів на території області, про хід підготовки спортсменів області до Олімпійських та Паралімпійських ігор, про хід роботи щодо відзначення 25 – річчя НОК України, про роботу комісії обласного осередку: «Засоби масової інформації та пропаганда олімпійського руху» та про комісії по зв'язках із суб’єктами олімпійського руху та осередками НОК України.

На засідання Виконкому був запрошений срібний призер ХІ зимових Паралімпійських ігор в Сочі, срібний призер Кубку світу серед спортсменів з вадами ОРА і зору 2015 року у м. Сурнадал (Норвегія) у лижній естафеті Ігор Рептюх, якому була вручена одноразова грошова винагорода згідно Договору про співпрацю з ПАТ "САН ІнБев Україна" № 13.05/15.

За результатами роботи Виконкому були прийняті важливі рішення: про роботу обласного осередку по підготовці спортсменів області до Олімпійських та Паралімпійських ігор, про продовження проведення Всеукраїнських заходів на території області, про перспективи розвитку олімпійських видів спорту в області, про урочисте святкування 25 – річчя НОК України, про проведення спортивних заходів до ювілейної дати НОК України.

Також було винесене рішення на наступне засідання Виконкому обласного осередку НОК України винести питання: Визначення пріоритетності олімпійських видів спорту, розроблення стратегії розвитку олімпійських видів спорту в області та надання пропозицій в облдержадміністрацію, обласну раду та міські ради; федераціям з олімпійських видів спорту, обласним організаціям ФСТ "Колос", "Україна", "Спартак", "Динамо", регіональному центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" розробити перспективні плани розвитку олімпійських видів спорту; комісії провести відповідну роботу по підписанню Договорів про співпрацю між обласним осередком НОК України та суб’єктами олімпійського руху в області.

Останні новини Чернігівщини

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування

Школа з прав людини для молодих активістів: підсумки та подальші очікування 14:42

Всеукраїнська школа з прав людини для молодих активістів/ок проходила в Освітньому домі прав людини в Чернігові з 4 по 10 грудня. Підсумком роботи стало 4 проєкти правозахисного спрямування.

Відбувся день спеціаліста

Відбувся день спеціаліста "Сучасні тенденції хорової освіти" 14:33

Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят, в читальній залі Чернігівської ОУНБ ім. В.Г. Короленка в межах проєкту «Мереживо музичної зими» відбувся день спеціаліста «Сучасні тенденції хорової освіти» за участі студентів I-IV курсів відділу хорового диригування Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького.

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки

В Чернігівському гарнізоні для солдатів і сержантів служби за контрактом до кінця року відкриють двері три нові гуртожитки 12:07

В Чернігові, на території військового містечка однієї з частин гарнізону, завершується будівництво трьох гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців за контрактом.

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР

Комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху ініціювала обстеження доріг міста для перевірки ТЗРДР 11:58

Цього тижня в Чернігівській міській раді відбулося чергове засідання комісії з питань безпеки та організації дорожнього руху в місті Чернігові.

"Малі міста - великі враження": чотири проєкти з Чернігівщини серед переможців конкурсу 11:54

В Україні вже вдруге відбувся конкурс культурно-мистецьких проєктів «Малі міста — великі враження». Мета – презентувати туристичний потенціал населених пунктів, в яких проживає до 50 тисяч осіб.