Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 01:09:58

У деснянських піхотинців завершилася зимова спартакіада

13.03.2012   13:27

В 354-му навчальному механізованому полку 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, який дислокується в селищі Десна на Чернігівщині завершилася зимова спартакіада з різних видів спорту.

- Спартакіада стартувала ще в грудні минулого року, - повідомив начальник фізичної підготовки та спорту 354-го навчального механізованого полку капітан Владислав Суспо. - Вона складалася з 6 видів: волейболу, гирьового спорту, армреслінгу, лижної гонки, міні-футболу та настільного тенісу.

У спартакіаді взяли участь 12 команд, до яких увійшли практично всі офіцери, контрактники та військовослужбовці строкової служби.

Переможцем стала команда навчальної аеромобільної роти.

- Десантники ще раз підтвердили, що вони є елітою українського війська, - сказав капітан Суспо.  - Хоча в кожній навчальній роті є чемпіони з окремих видів спорту цієї спартакіади та навіть ті, хто поставив рекорди в масштабі всієї «Десни», - додав він.

Під час урочистого шикування на полковому плацу заступник начальника 169-го навчального центру підполковник Олег Мікац та голова Деснянської селищної ради Юрій Осташевський нагородили переможців перехідними кубками та грамотами, а кращих спортсменів - нагрудними знаками «Гвардія» та «Воїн-спортсмен».
Варто зазначити, що всі змагання проходили під безпосереднім керівництвом начальника навчального центру генерал-майора Віктора Бокія.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.