Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 березня, 23:46:01

У деснянських піхотинців завершилася зимова спартакіада

13.03.2012   13:27

В 354-му навчальному механізованому полку 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, який дислокується в селищі Десна на Чернігівщині завершилася зимова спартакіада з різних видів спорту.

- Спартакіада стартувала ще в грудні минулого року, - повідомив начальник фізичної підготовки та спорту 354-го навчального механізованого полку капітан Владислав Суспо. - Вона складалася з 6 видів: волейболу, гирьового спорту, армреслінгу, лижної гонки, міні-футболу та настільного тенісу.

У спартакіаді взяли участь 12 команд, до яких увійшли практично всі офіцери, контрактники та військовослужбовці строкової служби.

Переможцем стала команда навчальної аеромобільної роти.

- Десантники ще раз підтвердили, що вони є елітою українського війська, - сказав капітан Суспо.  - Хоча в кожній навчальній роті є чемпіони з окремих видів спорту цієї спартакіади та навіть ті, хто поставив рекорди в масштабі всієї «Десни», - додав він.

Під час урочистого шикування на полковому плацу заступник начальника 169-го навчального центру підполковник Олег Мікац та голова Деснянської селищної ради Юрій Осташевський нагородили переможців перехідними кубками та грамотами, а кращих спортсменів - нагрудними знаками «Гвардія» та «Воїн-спортсмен».
Варто зазначити, що всі змагання проходили під безпосереднім керівництвом начальника навчального центру генерал-майора Віктора Бокія.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.