Чемпіонат України - на чернігівській спортивній трасі
На базі спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з лижного спорту у Чернігові відбулися гонки переслідування чемпіонату України з біатлону серед жінок.
У змаганнях взяли участь такі імениті спортсменки як Валентина Симеренко, Олена Підгрушна, Юлія Джима. Спостерігали за змаганнями почесні гості чемпіонату — народний депутат України Микола Томенко, президент федерації біатлону Володимир Бринзак.
Золото чемпіонату України виборола Олена Підгрушна, другою стала Юлія Джима, бронза — у чернігівської спортсменки Ірини Варвинець.
Нагороди переможниці та призерам чемпіонату вручав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Крім того, він вручив Ірині Варвинець посвідчення Заслуженого майстра спорту України, трьом тренерам з біатлону — посвідчення Заслуженого тренера України та орден Княгині Ольги ІІІ ступеню тренеру з біатлону Надії Біловій.
Участь в урочистому нагородженні спортсменів також взяв перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.