Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 листопада, 08:06:19

До Дня фізичної культури і спорту

12.09.2015   08:20

Спортивний парад та «Олімпійський урок» відбулися на головній площі обласного центру.

Урочистості були присвячені Дню фізичної культури і спорту, який щороку відзначається у другу суботу вересня.

За рейтингом зі спорту вищих досягнень Чернігівщина посідає 12 місце в Україні з літніх видів спорту та 8 — із зимових. Тільки цього року чернігівські спортсмени завоювали на міжнародних змаганнях 43 медалі, 374 рази піднімалися на п’єдестали пошани чемпіонатів України.

Загальна кількість осіб, які систематично займаються спортом, в області становить майже 32 тисячі. Розвивається 56 видів спорту. Серед пріоритетних — кульова стрільба, біатлон, важка атлетика, лижні гонки, різні види єдиноборств, пляжний волейбол, жіночий і чоловічий футбол.

Учасників параду — а це і молоді спортсмени, і досвідчені тренери, і ветерани спорту — привітали перший заступник голови облдержадміністрації Леонід Сахневич та багаторазовий призер міжнародних змагань з біатлону Андрій Дериземля.

Під час урочистостей було вручено нагороди облдержадміністрації, проведено «Олімпійський урок» та презентацію різних видів спорту.

Останні новини Чернігівщини

Тепло сердець та черговий транш гуманітарної допомоги: на Чернігівщину завітали французькі волонтери 13:22

Днями до Чернігова прибула сорок друга двадцятитонна фура з гуманітарною допомогою, зібраною волонтерами із дружньої Франції.

Понад 3 мільйони гривень — на підтримку сімей з новонародженими у Чернігові 12:51

Одноразова матеріальна допомога при народженні дитини буде надана ще 105 чернігівкам, які зареєстровані у територіальній громаді міста. Загальна сума виплат — 3 135 000 гривень.

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану у вбивстві співмешканця 12:20

Поліцейські встановили, що між співмешканцями виник конфлікт під час спільного вживання алкогольних напоїв. У ході сварки 36-річна жінка ножем завдала потерпілому удар у груди, від якого чоловік помер на місті події.

У Чернігові створено Раду з питань внутрішньо переміщених осіб 11:49

10 листопада 2025 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про створення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб та затвердження Положення про неї.

Підбито проміжні підсумки реалізації Стратегії з безбар'єрності: Чернігівщина – у трійці лідерів 11:08

Наприкінці минулого тижня Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко провела у Бородянці виїзне засідання Ради безбар’єрності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини