Чернігівські гімнастки – серед найкращих
В місті Києві проходив відкритий чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з художньої гімнастики. В столицю України з’їхались понад 300 гімнасток зі всієї країни, серед них найсильніші команди – міст Дніпропетровська, Львова, Харкова, Києва, Одеси.
Чернігівську область представляла команда ДЮСШ «Чернігів» під керівництвом головного тренера Юлії Бориско, які тренуються на базі ЗОШ № 19. Юні грації успішно розпочали новий сезон і показали дуже гарний результат – вибороли 14 медалей.
Абсолютними чемпіонками змагань за програмою ІІ розряду у групових вправах стали: Бондарева Альона, Байдаленко Аліна, Ефименко Ліза, Ламашевська Дарина, Шарак Вікторія та Щербакова Дарья. Гімнастки були нагороджені золотими медалями ФСТ «Україна» і тренери команди – Бориско Юлія та Алексеєва Катерина нагороджені грамотами.
У індивідуальній програмі гімнастки ДЮСШ «Чернігів» вибороли 4 бронзові медалі в особистій першості.
За програмою І дорослого розряду нагороду отримала Деревенська Діана. Серед кандидатів у майстри спорту своєю майстерністю та емоційністю виділилася Ревун Анастасія, яка також привезла додому бронзову медаль.
Серед найдосвідчених гімнасток за програмою майстрів спорту нашу область представляли Спешилова Діана та Петроченко Марина - кандидат в збірну України. В цій категорії була найтяжча боротьба, оскільки змагались одні з найкращих гімнасток України. У загальному заліку Діана стала шостою, а Марина змогла вибороти 2 бронзові медалі у вправах з обручем та м’ячем.
Наймолодші учасниці - дівчата 2007-2008 року народження, які виступали за програмою ІІІ дорослого розряду, змагалися у групових вправах. Юні спортсменки, у складі Долеско Анни, Купчик Анни, Корсун Софії, Часник Софіїї та Мукомели Ксенії зайняли третє місце, підкоривши суддів своєю цікавою композицією. Тренер постановник - Юлія Дубіна.
Вітаємо дівчат та тренерів ДЮСШ «Чернігів» з вдалими виступами та бажаємо їм нових перемог на майбутніх стартах.
Останні новини Чернігівщини
Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.
З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14
Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.
Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31
Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.
Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29
Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.
Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17
7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.