Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 липня, 13:42:08

"Наш край" - за здорове майбутнє

01.09.2015   11:53Агенцiя

У Чернігові завершився міський Чемпіонат з футболу «3 на 3». Свято спорту, здорового способу життя та відпочинку на свіжому повітрі підтримав відомий спортсмен і підприємець, депутат Чернігівської міської ради, представник місцевого осередку партії "Наш край" Андрій Кужельний.

Футбол формату "3 на 3" відрізняється від великого кількістю гравців. Їх у кожній команді троє, один з них - воротар. Футбольні ворота теж меншого розміру, ніж зазвичай. Але невелика кількість гравців і міні-формат легко компенсуються видовищністю і користю цього виду спорту.

Саме тому Андрій Кужельний вже 5-й рік поспіль підтримує проведення загальноміського турніру.

Нинішні змагання стартували 20 серпня у школі № 19. В тижневому чемпіонаті взяли участь 16 команд Чернігова. Але вправнішими виявилися три - "Клевер", "Газ-Мяс-Спиртовик" та "Кураж", повідомляють в Асоціації футболу «3 на 3». Переможцям - Кубок турніру, срібним і бронзовим призерам - медалі, грамоти та відзнаки. Андрій Кужельний коментує подію:
- Щороку завдяки підтримці небайдужих людей у нашому місті збільшується кількість якісних футбольних майданчиків, а це означає, що хлопці, замість того, щоб скніти перед комп'ютерами чи просто вештатись у дворах, будуть розвиватися, займатися собою, своїм здоров'ям, знайдуть нових друзів. Бо ж спорт - це не лише позитивні емоції, а й, насамперед, здоров»я. Українці, і чернігівці зокрема,  колись були найдужчими, найміцнішими хлопцями в усій Європі. Ми маємо відродити це. Такі  цілі дуже співзвучні з тими, які озвучує партія "Наш край". Україна ж починається з рідного краю. Це і наш девіз, і правда життя. Лише розвиваючи регіони - можна побудувати міцну, заможну країну. А без здорової молоді - цього неможливо здійснити. Звідси - і підтримка спорту, і здорового способу життя задля динамічного розвитку наших дітей.

У Андрія Кужельного слова не розходяться з ділом: в одній з футбольних команд «3 на 3» бере участь  його син. "Ось так поєдную дві найбільші цінності свого життя - родину і спорт", - жартує підприємець-меценат.

Окрім переможців командної першості, під час турніру визначились і кращі футболісти. Так, найрезультативнішим бомбардиром став Євген Голубчанський, воротарем - Ігор Донець. А ось титул найкращого гравця здобув Дмитро Мироненко.

Невеличка ремарка: серед партійців "Нашого краю" є чимало людей, які давно уболівають за розвиток спорту в цілому, і футболу зокрема. Крім Андрія Кужельного, відомий своїми спортивними захопленнями ще один «краянин» - міський голова Чернігова Олександр Соколов. Він - активний учасник футбольних змагань серед міських голів України. Спортивну честь держави він кілька разів захищав на європейський арені - на Чемпіонаті Європи з футболу серед команд мерів міст. У 2008-му році із Зальцбургу українська команда на чолі з капітаном Соколовим привезла додому бронзу.


PR

Останні новини Чернігівщини

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади

Бюджет показує пріоритети розвитку територій громади 11:11

Коропська громада має реальні доходи на 1 мешканця близько 8,1 тисячі гривень. Такий показник свідчить про достатній рівень фінансової спроможності для створення умов розвитку інфраструктури та людського потенціалу громади.

Першопрохідці «Нової української школи»

Першопрохідці «Нової української школи» 11:07

Педагогічний колектив Прилуцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 (ліцей № 7) активно готується до впровадження Державного стандарту базової освіти (5-9 класи).

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE

Оновлення Стратегії розвитку Ніжинської ТГ в рамках програми DOBRE 11:01

Днями відбулось чергове засідання робочої групи з оновлення Стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади в рамках програми DOBRE за координації польського та українського експертів зі стратегічного планування Робертом Жарковські та Володимиром Бойко.

На площі біля Катерининської церкви встановили нові лавки з урнами та почали оздоблювати клумби 10:55

Площа біля Катерининської церкви заграла новими барвами, адже тепер там з'явилось багато нових лавок та урн. Також зелену зону на території, яка оточує площу, почали прикрашати квітами та створювати там нові клумби.

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області

Стан паспортизації та реєстрації пасік обговорено під час онлайн-наради за участю представників ГУ Держпродспоживслужби в Чернігівській області 10:48

22 липня під час онлайн-наради за участю представників Департаменту агропромислового розвитку, структурних підрозділів Держпродспоживслужби, райдержадміністрацій, територіальних громад, агровиробників та пасічників обговорено питання державної підтримки галузі тваринництва в Чернігівській області.