"Вартові неба" відзначили 65-ту річницю військової частини
Шістдесят п’яту річницю з дня формування відзначив особовий склад військової частини А-1121, що дислокується у селищі Десна на Чернігівщині.
Привітати ювілярів завітало чимало гостей: представники місцевої релігійної громади, можновладці та ветерани частини, серед яких колишній командир полку Іван Коваль.
Після урочистого внесення Бойового прапора полку та виконання Державного гімну України звернувся із привітальним словом до особового складу звернувся начальник 169-го Навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Олег Мікац. У своїй промові він згадав ветеранів-фронтовиків, які власним життям, своєю кров’ю, а в мирний час своєю відданою працею вписали славні сторінки в літопис частини, коли не одне покоління воїнів-зенітників стояло на варті мирного українського неба України. Водночас офіцер наголосив, що сьогодні фахівці цієї військової частини виконують свою роботу не лише в пунктах постійної дислокації підрозділів, а й у зоні проведення антитерористичної операції. За пропозицією полковника Олега Мікаца присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв-зенітників, які загинули у боях на Сході України.
За особисті досягнення та взірцеве виконання службових обов’язків бійці та працівники військової частини були нагороджені медалями, грамотами і подяками. Родзинкою урочистостей стало відкриття постаменту з легендарною зенітною самохідною установкою ЗСУ-23-4 «Шилка».
На завершення для військовослужбовців та гостей заходу відбувся концерт творчого колективу Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України.
Останні новини Чернігівщини
Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26
Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.
“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08
Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.
12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56
Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.
На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44
Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.