Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 серпня, 17:40:38

В олімпійського руху Чернігівщини з’явиться новий керівник

10.08.2015   10:25Агенцiя

Чернігівський обласний осередок Національного олімпійського комітету України наразі не має голови.

Микола Олексійович Носко, який був обраний на цю посаду восени 2014 року, написав заяву про складення своїх повноважень 23 червня цього року.

Саме тому 5 серпня в приміщенні облдержадміністрації відбулося засідання виконкому організації, метою якого було визначитися з тим, коли і яким чином обрати нового керівника. Серед шістнадцятьох присутніх із двадцяти п’яти членів виконавчого комітету був і Валерій Куліч – голова облдержадміністрації і, за сумісництвом – президент обласної федерації спортивної гімнастики.

У ході засідання за головування відповідального секретаря виконкому, директора департаменту сім’ї, молоді та спорту Ніни Лемеш, прийнято рішення провести позачергову асамблею обласного осередку Національного олімпійського комітету України 25 серпня.

Згідно з положеннями НОКу, кандидатури висуватимуть члени організації, а новий голова осередку буде допрацьовувати термін, на який обирали його попередника, тобто до осені 2018 року.

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини