Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 березня, 07:33:01

Ветерани чернігівського футболу повернулися з Митіщ із кубком

01.03.2012   12:13

Х Міжнародний турнір з футболу на Кубок голови міського поселення Митіщі (Московська область, Росія) серед команд ветеранів міст-партнерів виграла чернігівська "Десна".

За інформацією начальника відділу по фізичній культурі та спорту міської ради Олександра Стецька, турнір проходив 24-25 лютого. У ньому взяли участь команди "Митіщі" м. Митіщі (Росія), "Крайс Дюрен-Ельф" м. Дюрен (Німеччина), "Десна" м. Чернігів (Україна), "Торпедо" м. Жодіно (Білорусь), "Ангара" м. Ангарськ (Росія) та "Екранас" м. Паневежис (Литва).

У перший день турніру ветерани чернігівської "Десни" з рахунком 1:1 зіграли з російськими командами "Ангара" та "Митіщі" (голи забили С. Петренко та Ю. Надточій) і впевнено перемогли німецьку команду "Крайс Дюрен-Ельф" 4:0 (С. Чесноков - 2, В. Лобанов, С. Сапронов.

Напружено проходили ігри другого турнірного дня. Кожна з команд провела по п'ять зустрічей із суперниками. Чернігівці, перемігши команди "Торпедо" 2:1 (С. Алексаненко, В. Стоян) та "Екранас" 1:0 (В. Стоян), зайняли перше місце та здобули Кубок голови міського поселення Митіщі. А футболіст чернігівської "Десни" В. Лазаренко визнаний кращим гравцем турніру.

"До ювілейного турніру запросили тих футболістів, які брали участь у найперших турнірах 2002- 2004 років. До речі, наші ветерани майже завжди виборюють призові місця, а кубок уже не вперше потрапляє до Чернігова", - зазначив О. Стецько.

Останні новини Чернігівщини

Автопарк Чернігівщини поповнився на 6 шкільних автобусів 12:59

Волонтери Львівщини доставили з Польщі для Чернігівщини 6 автобусів.

Замість «грошової допомоги» громадянка втратила понад 32 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахрайської схеми в Інтернеті 12:28

Поліцейські закликають громадян не переходити за сумнівними посиланнями в Інтернеті та не вводити секретні паролі своїх банківських карток на незнайомих та підозрілих веб-сайтах.

Чотири громади області приєдналися до швейцарсько-українського проєкту DECIDE 11:07

Чернігівська область стала п'ятим регіоном-партнером швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти».