Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 01:21:47

Чернігівські студенти взяли участь у чемпіонаті України з пауерліфтингу

01.03.2012   08:12Агенцiя

Все більше молодих людей залучається до спорту, особливо радує, що студенти, які приходять навчатися в вищі навчальні заклади обласного центру, знаходять своє хобі в спорті, яке з часом переростає в професійне заняття якимось видом спорту.

22–26 лютого в місті Маріуполь проходив чемпіонат України з пауерліфтінгу. В змаганнях прийняли участь спортсмени більш ніж з 15 областей.

Чернігівську область представляли: вихованець Чернігівського Національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка КМС України Туряниця Артем та вихованець Чернігівського інституту інформації, бізнесу та права Дедіченко Сергій.

Артем Туряниця виступав у ваговій категорії до 93 кг і показав наступні результати: присідання – 290 кг., жим – 170 кг., тяга – 310 кг., в сумі 770 кг., що на 12,5 кг. перевищує норматив МСУ і у вправі – тяга виборов бронзову медаль чемпіонату України. Завдячуючи такому результату Артем виконав норматив майстра спорту України.

У ваговій категорії до 105 кг. змагався Дедіченко Сергій. Він показав наступні результати: присідання – 230 кг., жим – 175 кг., тяга – 240 кг., в сумі – 645 кг.

Зараз вихованці тренера П. Б. Кондратенка готуються до юніорського чемпіонату України, який буде проходити в Камянець–Подільську з 29 березня по 4 квітня 2012 року.

http://noc-cn.org/news/chernigivski_studenti_vzjali_uchast_u_chempionati_ukrajini_z_pauerliftingu/2012-02-28-448

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.