Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 23:23:54

Олімпійське літо в "Деснянці"

16.07.2015   15:39Агенцiя

За підтримки Чернігівського обласного осередку НОК України спільно з дитячим оздоровчим табором «Деснянка» пройшла зустріч з олімпійцями в рамках проведення Всеукраїнського масового заходу «Олімпійське літо».

Під час зустрічі панувала легка та невимушена атмосфера. Діти табору дізналися багато нового про Олімпійський комітет, про його заснування та найбільш цікаве для дітей було дізнатись про Олімпійські ігри та передачу олімпійського вогню.

Цікаві питання очікували на почесних гостей Левадського Миколу Прокоповича члена збірної команди України з легкої атлетики серед ветеранів, який в свої 74 роки є переможцем міжнародних змагань, та Задніпровську Євгенію Володимирівну стипендіата НОК України, бронзову переможницю чемпіонату України серед жіночих команд майстрів вищої ліги, срібну переможницю чемпіонату України серед жіночих команд майстрів вищої ліги.

Після цікавого спілкування директора табору Кудрясова Валерія Сергійовича було нагороджено сувенірами у вигляді книги «Олімпійська енциклопедія» та сувенірної футболки від НОК України. Всі діти, які були присутні отримали сувеніри та подарунки від НОК України.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.