Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 01:20:09

IV відкрита зимова спартакіада держслужбовців та працівників органів місцевого самоврядування

27.02.2012   12:43Агенцiя

25 лютого у Чернігові в СДЮШОР з лижного спорту проходила IV-а відкрита зимова обласна галузева Спартакіада 2012 року серед державних службовців обласної, районних державних адміністрацій, структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування присвячена Року спорту та здорового способу життя.

У спартакіаді взяли участь 23 команди районів і міст області, у складі яких були 51 чоловік та 18 жінок.

У вітанні голови облдержадміністрації Володимира Хоменка учасникам змагань говориться: «Ваша активна участь у Спартакіаді – яскраве свідчення свідомого ставлення держслужбовців до здорового способу життя, розуміння важливості такого чинника як фізична підготовка, здоров’я і загартованість в організації роботи місцевих органів влади».

Змагання відбувалися з трьох видів спорту: стрільба, динамометрія, лижні перегони.

У командному заліку перше місце посіла єдина жіноча команда Менської райдержадміністрації. На другому місці - Городня, третьому - м.Чернігів.

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.