Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 20 листопада, 13:53:32

Реформування дитячого спорту — шлях для його розвитку

08.07.2015   15:13Агенцiя

Дитячо-юнацький спорт мають всебічно підтримувати як на рівні держави, так і на місцях, — упевнений кандидат у народні депутати України Геннадій Корбан. Адже це в першу чергу — здоров’я підростаючого поління і майбутнього держави, виховання характеру і самодисципліна.

 

Але, на жаль, чиновники нехтують таким важливим аспектом. Якщо на зарплатню ще якось дають, то всі інші потреби, як-то спортивний інвентар, змагання — не фінансують. Про це та інше говорили тренери дитячо-юнацької спортивної школи №1 та батьки вихованців на зустрічі з Геннадієм Корбаном.

«Приємно, що до нас на зустріч завітав Геннадій Корбан, — сказав директор Сергій Романчук. — До нас раніше ніхто не приходив і нашими справами не цікавився. Якось обходять дитячий спорт стороною. Тому його візит ми сприйняли з радістю».

Геннадій Олегович розповів про свій життєвий шлях. Торкнувся і питань спорту, висловив власне бачення реформування системи дитячо-юнацького спорту, який сьогодні кинутий державою, вірніше, чиновниками, які приймають рішення, на виживання. «Сьогодні ніхто не переймається питаннями дитячого спорту, не приділяє цьому навіть мізерної уваги. Цей напрямок виживає переважно за рахунок батьків та спонсорів. У Дніпропетровську ми здійснили місцеву реформу — знайшли людей, готових підтримати ДЮСШ і передали їм великі спортивні школи в аутсорсинг, тобто уклали відповідні угоди на управління. Тепер ці школи розвиваються, а вивільнені кошти передали на організацію спортивних змагань», — розповів Геннадій Корбан.На думку кандидата, не треба боятися приймати рішення. Треба просто відповідально ставитися до своєї роботи і намагатися вирішити питання, а не шукати причину своєї бездіяльності.

Розмова вийшла конструктивною. Тренерів цікавило бачення кандидата щодо майбутнього позашкільної освіти. Геннадій Корбан упевнений, що за будь-яких умов потрібно зберегти дитячо-юнацькі школи. 

Зустріч залишила позитивні враження обох сторін. «Видно, що Геннадій Корбан — людина вольова і добре обізнана з багатьма аспектами. Ми говорили на одній мові. Щодо дитячого спорту він обрав вірний напрямок, оскільки добре усвідомлює, що про дітей потрібно піклуватися постійно. Нам потрібні такі люди. Думаю, що Чернігів піде за ним, а він нас не підведе», — поділилася думками заступник директора з навчально-тренувальної роботи Лариса Шевцова.  

Задоволені результатами зустрічі й батьки, які не менш тренерів зацікавлені аби дитячі спортшколи не тільки зберегли, а ще й фінансували. «Корбан суттєво відрізняється від інших політиків. У його словах повністю відсутній популізм. Все говорить конкретно і по суті. Одразу видно, що людина ділова», — говорить Наталія Соколовська.

Загалом усе, що стосується навчання, виховання та відпочинку дітей та молоді для кандидата у народні депутати Геннадія Корбана є завданнями пріоритетними.

PR

 

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини