Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 13 травня, 16:26:19

У Чернігові змагалися найсильніші стронгмени Європи

08.07.2015   14:04Агенцiя

У Чернігові, за підтримки Сергія Березенка, відбувся міжнародний турнір SCITEC EUROPEAN TEAM CHALLЕNGE у рамках фестивалю «Козацькі розваги» на якому змагалося шість команд.

Три колективи представляли Україну, по одній команді – Польщу, Угорщину та Білорусь. Така масштабна спортивна подія не могла оминути уваги чернігівців, тисячі з яких прийшли подивитися на неймовірну силу богатирів.

Спортсмени вправлялися з важелезними колодами, кам’яними кулями, 350 кілограмовим колесом. Публіка буквально шаленіла від побаченого. Найбільше глядачам сподобалась естафета, коли спортсмени на швидкість піднімали колоди вагою у 120, 140 та 160 кілограм.

Приємно, що за гучної та активної підтримки чернігівських уболівальників перемогу здобула українська команда у складі Володимире Рекша та Олександра Лашина. У надзвичайно напруженій боротьбі вони на пів бала випередили поляків, чинних чемпіонів Європи Матеуша Барана і Рафала Кобиляша. «Бронзу» теж виборола ще одна українська команда.

- Я дякую Сергію Березенку за можливість провести міжнародний турнір саме в Чернігові. Завдяки його сприянню місто побачило топових на сьогодні стронгменів Європи, якими є польська пара учасників, - розповів Сергій Конюшок, президент Федерації стронгмену України.  
     
Такі змагання не часто відбуваються на території нашої держави, - пояснив головний суддя змагань, найтитулованіший стронгмен України, двічі найсильніша людина планети Василь Вірастюк, - рівень учасників дуже достойний, особливо сильні поляки та наша команда у складі Рекша-Лакшина. Тому, сподіваюсь чернігівці отримали задоволення від перегляду змагань. Також дякую людям, яким вдалося організувати ці змагання саме тут, - додав найсильніший український богатир..
   
Нагадаємо, що на день Конституції за підтримки Сергія Березенка у нашому місті відбувся Кубок України з Богатирських ігор.

Сана Бойко

PR


 

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини