Олімпійський день продовжує свою подорож по Чернігівщині
Цими днями він завітав до водно-спортивної бази де Чернігівський обласний осередок НОК України спільно обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та директором бази КДЮСШ № 1 Сергієм Романчуком влаштували для обдарованої учнівської молоді Чернігівщини справжнє спортивне свято.
Весела та насичена програма заходу для дітей панувала на протязі дня, а саме змагання у грі волейбол, перетягування канату та катання на човнах-драконах.
Цікава вікторина для дітей чекала від директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту, відповідального секретаря Чернігівського обласного осередку НОК України Ніни Петрівни Лемеш.
Переможці та учасники були нагороджені сертифікатами учасника за підписом президента Міжнародного Олімпійського Комітету Томаса Бахаі та президента НОК України Сергія Бубки та сувенірами від національного олімпійського комітету України.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.