Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 02:08:23

Містер і міс фітнеса

24.02.2012   17:29Агенцiя

Тиждень факультету це дуже веселе та цікаве свято, як для викладачів, так і для студентів, котрі мають можливість продемонструвати всі свої таланти.

Останні дні цього тижня видалися дуже насиченими для факультету фізичного виховання Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка.

У четвер, 23 лютого, в спортивній залі університету відбулися інтелектуальна гра “Пізнай свої здібності”, в якій студенти другого курсу змагалися за звання найрозумнішого, демонструючи ерудицію і знання та конкурс “Містер і міс фітнеса”.

Змагання з фітнесу проводилися в різному темпі під приємну музику, відповідно до стилю. Глядачі підтримували свої улюблені команди, а суддівська колегія уважно спостерігала за технікою та синхронністю виступів.

24 лютого всі бажаючі мали змогу зустрітися з переможцем Всесвітньої Універсіади Ольгою Завгородньою та бронзовим призером Ігор ХХІХ Олімпіади з важкої атлетики Наталією Давидовою. Спортсменки поділилися власними секретами успіху в професійному спорті, а також порадили молоді завжди бути наполегливими, відповідальними та рішучими у своїх прагненнях до перемоги.


Олексій Семешко, відділ профорієнтаційної роботи та зв’язків із громадськістю ЧНПУ імені Т.Г. Шевченка

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.