Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 квітня, 21:52:07

Десна вирушила до Одеси

06.07.2015   08:30Агенцiя

5 липня, футболісти "Десни" о шостій ранку вирушили автобусом з Чернігова в Одесу на турнір, в якому зіграють з "Чорноморцем", маріупольським "Іллічівцем та чемпіоном Молдови - "Мілсамі". Увечері на старій базі "моряків" було проведене тренувальне заняття. А завтра чернігівці зустрінуться з одеситами, котрі 4 липня у стартовому матчі турніру розійшлися миром з молдованами - 1:1.

Як повідомив головний тренер деснянців Олександр Рябоконь, на збір в Одесу залучені 22 гравці.

З тих футболістів, що прибули у розташування команди у день її виходу з відпустки, недорахувалися півоборонця Дениса Скепського - вихованця чернігівського футболу, який свого часу "засвітився", зокрема, у юнацькій і молодіжній збірних України, київському "Динамо-2" та московському "Динамо".

Вдруге приставши до деснянського берега минулої весни, Денис після завершення попереднього сезону попервах був налаштований залишитися у рідному місті. Але перемовини, ініційовані одним із клубів елітного футбольного дивізіону Білорусі, можуть переінакшити його плани. Принагідно зазначимо, що у весняній частині минулого чемпіонату майстровитий півоборонець зіграв за "Десну" 12 матчів і забив три голи.

Зате в ці дні у "Десні" з'явився Костянтин Кравченко. Той самий Кравченко, який створив собі ім'я в українському футболі, граючи у півзахисті дніпропетровського "Дніпра". Як відомо, був у його футбольній кар"єрі і донецький "Шахтар". А ще – "Карпати", "Іллічівець. У минулому ж сезоні Костянтин виступав у чемпіонаті Латвії за юрмальський "Спартак".

Говорячи про кадри, звернемо увагу на ту обставину, що на сьогодні "Десна" залишилася без голкіперів, котрі грали за неї у минулому сезоні. Втім, Андрій Федоренко попрощався з командою рідного міста ще взимку і тепер в якості легіонера-аматора виступає у Швеції. У свою чергу, Олег Шевченко ще перед відпусткою повідомив, що збирається переходити в "Оболонь-Бровар". Разом із тим нині так і не приїздив до Чернігова основний воротар минулого сезону Сергій Ситало, пояснюючи, зокрема, це тим, що закінчує лікування після травми. Відтак зауважимо, що у першому в нинішньому підготовчому періоді спарингу з донецьким "Металургом" останній рубіж "Десни" по черзі захищали три воротарі. І усі – вперше. Як би там не було, а два з трьох, так би мовити, мобілізованих у пожежному порядку голкіперів, залучені на турнір в Одесі. Це Іван Фельде, котрий багато сезонів виступав у різних друголігівських командах, та молодий Максим Іванов, який весняну частину минулого чемпіонату провів в "Оболоні–Бровар".

Під час турніру чотирьох переглядатимуться гравці й інших амплуа. Але відомих імен серед них, за великим рахунком, немає.

Додамо, що згідно затвердженого графіка "Десна" має заявлятися на участь у черговій першості України 21 липня. Втім, як відомо трансферне вікно діятиме до кінця літа.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43

Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.

 Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39

За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.

Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37

Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».

Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36

Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:28

Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини